Олександрія — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-05 22:10 5 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Металіст ... Олександрія — Металіст 1925 − 1:0. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

5 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія і Металіст 1925 (Харків).

Александрия - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Металлист 1925 - 1:0. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 2-й тур

Олександрія (Олександрія) — Металіст 1925 (Харків) — 1:0 (1:0)
Голи: Шулянський (37)

Предупредження: Кулаков (36), М. Безуглий (41), A. Ткачук (64), K. Сіхеєв (90+3)

Огляд матчу Олександрія — Металіст 1925:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги між «Олександрією» та харківським «Металістом 1925» на вболівальників очікувала напружена боротьба на полі. Матч проходив на стадіоні КСК «Ніка» і пройшов у напруженій атмосфері боротьби обох команд за перемогу. Перший тайм почався для «Олександрії» багатообіцяюче: вже на 37-й хвилині вона вийшла вперед. Блискучий гол забив А. Шулянський, чим привів у захват глядачів. Металіст 1925 Харків спробував відігратися, але зіткнувся з невдачею, коли на 41-й хвилині жовту картку отримав М. Безуглий. Коли обидві команди повернулися на поле на другий тайм, стало зрозуміло, що «Металісту 1925 Харків» необхідно посилити гру. На 61-й хвилині вони зробили швидку заміну, випустивши Д. Юсова замість Арі Моури, в надії переломити хід гри на свою користь. Однак «Олександрія» була сповнена рішучості зберегти свою перевагу і вже через три хвилини зробила першу заміну, замінивши Р. Плаксу на І. Калюжного. Плаксу на І. Калюжного.

На 64-й хвилині «Олександрія» зробила ще одну тактичну заміну, випустивши А. Авагімяна замість А. Шулянського, який забив гол. Шулянського. Це рішення, мабуть, підкосило харківський «Металіст 1925», оскільки на тій же хвилині жовту картку отримав Ю. Ткачук. У надії переломити хід матчу, команда відповіла другою заміною, замінивши К. Бичека на Б. Вачиберадзе. Час минав, і обидві команди продовжували вносити зміни до своїх складів. На 73-й хвилині «Олександрія» зробила дві заміни: А. Андрійчук вийшов замість А. Кулакова, а Р. Савченко — замість Є. Смирного. На 86-й хвилині харківський «Металіст 1925» пішов за цим прикладом, замінивши А. Ткачука на А. Чирука. Чирука. Наприкінці матчу «Олександрія» вирішила зробити останню заміну на 88-й хвилині — О. Бєляєв замінив Д. Скорка. Однак їхня радість була дещо затьмарена жовтою карткою, отриманою К. Сігеєвим у доданий час. У підсумку матч «Олександрія» — «Металіст 1925» Харків завершився з рахунком 1:0 на користь «Олександрії». Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність упродовж усієї гри, забезпечивши вболівальникам захоплююче видовище. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Олександрії» в її прагненні до успіху в Прем’єр-лізі. З іншого боку, харківському «Металісту 1925» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб у найближчих матчах показати себе з кращого боку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Олександрія, Динамо — Металіст 1925.