Дніпро-1 — Полісся — 2:1. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-06 17:00 6 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Полісся — 2:1. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

6 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Полісся (Україна).

Днепр-1 - Полесье - 2:1. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Полесье - 2:1. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 2-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Полісся (Україна) — 2:1 (0:0)
Голи: О. Пихаленок (63), Руслан Бабенко (90+1) — D. Янаков (87)

Предупредження: Танковський (34), E. Pasich (36), Адамюк (46), Е. Сарапі (80), B. Krushynskyi (90+3), Бланко (90+3)

Огляд матчу Дніпро-1 — Полісся:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Авангард» «Дніпро-1» здобув перемогу над «Поліссям» із рахунком 2:1. Перший тайм завершився безгольовою нічиєю, але в другому таймі почалися напружені дії і голи, які і вирішили результат зустрічі. Початок матчу був багатообіцяючим, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Проте вже на 20-й хвилині поліська команда зіткнулася з невдачею, коли червону картку отримав Б. Кушніренко, і до кінця гри вона залишалася в меншості. Це стало переломним моментом, що вплинув на хід матчу. На 34-й хвилині жовту картку отримав В. Танковський із «Полісся», а на 36-й — Ю. Пасіч із «Дніпра-1». Ці ранні вилучення підкреслили напружений характер гри та прагнення гравців до контролю. Другий тайм розпочався з двох замін у складі кожної команди. У «Полісся» на поле вийшли О. Козак та О. Назаренко, а у «Дніпра-1» Ю. Пасіч замінив В. Танчика. Дія відновилася, і на 46-й хвилині В. Адамюк отримав жовту картку за «Дніпро-1». Лише на 63-й хвилині глухий кут було остаточно перервано. О. Піхальонок із «Дніпра-1» забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу і посиливши тиск на Полісся.

Намагаючись змінити хід гри, обидві команди провели кілька замін: у складі «Дніпра-1» з’явилися В. Рубчинський та І. Когут, а в складі «Полісся» В. Танковський замінив Б. Крушинського. Гра тривала у швидкому темпі. На 64-й хвилині «Дніпро-1» зробив ще одну заміну — М. Третьяков замінив Д. Ківінду. Під кінець часу «Полісся» спробувало врятувати хоч щось у цьому матчі. На 76-й хвилині П. Будківський втретє замінив Д. Янакова. На 80-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Є. Сарапій, що свідчить про наростаючу напругу на полі. На 87-й хвилині у ворота «Полісся» було призначено пенальті, який успішно реалізував Д. Янаков, зрівнявши рахунок і подарувавши команді проблиск надії. Однак «Дніпро-1» швидко відреагував, зробивши п’яту й останню заміну — замість Білла вийшов О. Каплієнко. Останні хвилини матчу були наповнені хвилюванням і драматизмом. На 90-й хвилині Р. Бабенко з «Дніпра-1» забив сенсаційний гол, забезпечивши перемогу своїй команді. У кінцівці зустрічі дві пізні жовті картки — Б. Крушинському з «Полісся» та Д. Бланку з «Дніпра-1». У підсумку стратегічна гра «Дніпра-1» у поєднанні з чисельною перевагою «Полісся» та мужніми зусиллями «Дніпра-1» стала вирішальним фактором у цьому захопливому поєдинку Прем’єр-ліги. Матч продемонстрував інтенсивність і непередбачуваність футболу, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Дніпро-1, Полісся — Рух.