Зоря — Кривбас — 1:3. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-06 19:01 6 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Кривбас — 1:3. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

6 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Кривбас (Кривий Ріг).

Заря - Кривбасс - 1:3. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - Кривбасс - 1:3. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 2-й тур

Зоря (Луганськ) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:3 (1:1)
Голи: Антюх (4) — M. Луньов (42), K. Приходько (57), Р. Дебелько (90+6)

Попередження: Вантух (16), Задерака (29), D. Bizimana (39), Антюх (42), Олег Кожушко (49), I. Гулько (67), I. Гулько (72), М. Татарков (85), V. Bugay (88)

Огляд матчу Зоря — Кривбас:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між луганською «Зорею» та «Гірником» на глядачів на стадіоні «Лівій берег» очікувала напружена та насичена гра. Рахунок 1:1 у перерві натякав на напружену боротьбу, але підсумковий рахунок 1:3 на користь «Гірника» засвідчив його перевагу в другому таймі. Із самого початку гри обидві команди продемонстрували своє прагнення атакувати, внаслідок чого на 4-й хвилині луганська «Зоря» була покарана. Д. Антюх спокійно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Однак ця перевага була недовгою, тому що на 16-й хвилині жовту картку отримав Р. Вантух із «Зорі», «Гірник» відбився і на 42-й хвилині зрівняв рахунок із пенальті, відмінно виконаного М. Луньовим. Луньовим. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1, що віщувало цікавий другий тайм. На початку другого тайму «Гірник» зробив ранню заміну на 46-й хвилині, випустивши К. Приходька замість Д. Бізімана. Ця заміна практично відразу принесла свої плоди: на 57-й хвилині Приходько забив гол, забезпечивши «Гірнику» вирішальну перевагу. У відповідь луганська «Зоря» зробила три заміни поспіль: В. Бугай, Д. Мишньов та І. Снурніцин.

Однак їхні сподівання не виправдалися, оскільки на 67-й хвилині І. Гулько отримав жовту картку, а на 72-й — червону, і команда залишилася вдесятьох. Гірник скористався чисельною перевагою «Зорі» і випустив на поле Ю. Вакулка на 77-й хвилині. Вакулка на 77-й хвилині. Вакулко на 77-й хвилині, щоб ще більше зміцнити свої позиції. Тиск на луганську «Зорю» тривав, і на 90-й хвилині Р. Дебелко забив гол у ворота «Гірника», оформивши перемогу з рахунком 3:1. Протягом усього матчу обидві команди отримали по кілька жовтих карток, що свідчить про інтенсивність і фізичну складову поєдинку. Наприкінці зустрічі жовту картку отримав і гравець луганської «Зорі» В. Бугай, що додало їм розчарування. В останні хвилини матчу «Гірник» пропустив із пенальті, який не реалізував Д. Хомченовський. Проте, це не вплинуло на загальну гру «Гірника», і він здобув переконливу перемогу. Матч між луганською «Зорею» та «Гірником» був захопливим, сповненим голами, пенальті та картками. Перемога «Гірника» продемонструвала його перевагу в другому таймі та вміння використовувати свої можливості. А луганській «Зорі» необхідно перебудуватися і переглянути свою стратегію перед наступним матчем Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ворскла — Зоря, Кривбас — ЛНЗ.