Юрій Вернидуб: «Цей матч — найкращий за той час, як я є головним тренером «Кривбасу». За усіма показниками»

2023-08-07 09:06 Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував перемогу його команди над луганською «Зарею» (3:1) у вчорашньому ... Юрій Вернидуб: «Цей матч — найкращий за той час, як я є головним тренером «Кривбасу». За усіма показниками»

Головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб прокоментував перемогу його команди над луганською «Зарею» (3:1) у вчорашньому матчу 2-го туру чемпіонату України.

Юрій Вернидуб

«По-перше, погодні умови не дуже підходять для футболу. Адже дуже спекотно було, як одній, так і іншій команді. Але те, що я побачив на футбольному полі, то мої хлопці непогано виглядали. Одразу видно, що добре підготовлені фізично. Знову пропустили „швидкий“ гол, на 4 хвилині, як і в Олександрії. Але добре на це відреагували: не опустили голови вниз, а йшли вперед.

Шукали моменти біля воріт „Зорі“, і можливості були. На щастя, свій шанс використали в кінцівці першого тайму, коли також заробили пенальті, який чітко реалізував Максим Луньов. Ну а по перерві повна перевага була на боці „Кривбасу“: забили двічі, а могли відзначитись ще більше, моментів вистачало, ще й пенальті не реалізували, але то вже таке.

В цілому ми все зробили сьогодні для того, аби відсвяткувати першу перемогу в чемпіонаті. Вважаю, сьогоднішня гра — найкраща за той час, як я є головним тренером „Кривбасу“. За усіма показниками: малюнок гри, мислення.

Перші хвилин 10−15 ми якось розгубились… До того ж спека далась взнаки. Але потім зібрались і десь з 20 хвилини почали непогано атакувати, включати „високий“ пресинг. Не давали змогу „Зорі“ спокійно працювати з м'ячем, адже знали, що там є хороші виконавці. А у другому таймі гра повністю змінилась, ми мали тотальну перевагу в плані гри, контролю м'яча. Це доводить, що ми непогано попрацювали на зборах і фізично команда наразі готова», — сказав Вернидуб.

07.08.2023, 09:06