Гвардіола: «Ми програли три Суперкубка Англії поспіль, але щоразу вигравали АПЛ»

2023-08-07 21:53 Керманич «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував поразку своєї команди у матчі за Суперкубок Англії проти лондонського ... Гвардіола: «Ми програли три Суперкубка Англії поспіль, але щоразу вигравали АПЛ»

Керманич «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував поразку своєї команди у матчі за Суперкубок Англії проти лондонського «Арсенала». Нагадаємо, що «містяни» поступилися у серії післяматчевих пенальті.

Хосеп Гвардіола, Getty Images

— Ми програли три Суперкубка Англії поспіль. Але щоразу ми вигравали в АПЛ. Команда виглядала неймовірно. У другому таймі, на останніх хвилинах, атакувальні футболісти йшли вперед і створювали тиск, як завжди.

У нас не НБА, де ти закінчуєш сезон і маєш три тижні відпочинку. АПЛ — це щось особливе. Щороку ти повинен адаптовуватися, і тому я здивований, наскільки добре ми трималися. Проти нас грала виняткова команда. Ми пропустили на останніх хвилинах — подібне ми спостерігали раніше.

Ми були близькі до цілі, і ми дещо розчаровані підсумковим результатом, але такий футбол. Зараз ми сконцентровані на поєдинку проти «Бернлі», який пройде у найближчу п’ятницю, — сказав Хосеп Гвардіола.