Фантастика! Ліонель Мессі оформив третій поспіль дубль за «Інтер Маямі» (ФОТО)

2023-08-07 15:42 Аргентинський форвард Ліонель Мессі відзначився третім дублем поспіль за «Інтер Маямі», а його команда здобула перемогу ... Фантастика! Ліонель Мессі оформив третій поспіль дубль за «Інтер Маямі» (ФОТО)

Аргентинський форвард Ліонель Мессі відзначився третім дублем поспіль за «Інтер Маямі», а його команда здобула перемогу над «Далласом» у серії пенальті у 1/8 фіналу Кубка ліг.

У звітному поєдинку Мессі вдалось відкрити рахунок вже на 6-й хвилині. вистачило шести хвилин. У другому таймі, вже за рахунку 1:3, Мессі відзначився передгольовою передачею на Альбу. Однак найцікавіше було далі.

На 85-й хвилині матчу, програючи 3:4, Мессі неймовірним ударом зі штрафного зумів зрівняти рахунок — 4:4! Поєдинок перейшов у серію пенальті, в якій влучнішими були футболісти «Маямі» — 5:4 — флоридці вперше виходять до чвертьфіналу Кубка ліг.

Додамо, що український захисник Кривцов провів на полі всі 90 хвилин.

07.08.2023, 15:42
Чемпионат Испании Атлетик Осасуна 2 : 2 Закінчився
Чемпионат Украины Александрия Днепр-1 - : - 12 мая 13:00
Чемпионат Италии Лацио Эмполи - : - 12 мая 13:30
Чемпионат Испании Кадис Хетафе - : - 12 мая 15:00