3-й кваліфікаційний раунд Ліги конференцій. «Аріс» — «Динамо» — 1:0. Огляд матчу, статистика

2023-08-10 23:13 Цього четверга відбуваються перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. В одному з них зустрічалися грецький ... 3-й кваліфікаційний раунд Ліги конференцій. «Аріс» — «Динамо» — 1:0. Огляд матчу, статистика

Цього четверга відбуваються перші матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. В одному з них зустрічалися грецький «Аріс» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Салоніках на стадіоні «Клеантіс Вікелідіс».

Фото - fcdynamo.com

Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд. Перші матчі

«АРІС» (Салоніки, Греція) — «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 1:0 (0:0)
Гол: Пальма (69 пен.)

Попередження: Жюль (38), Монтойя (51), Фабіано (54), Феррарі (90+1) — Тимчик (3), Шапаренко (16)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик, 34.Сирота, 4.Попов, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К) (6.Бражко, 81), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 81) — 7.Ярмоленко, 29.Буяльський, 22.Кабаєв (91.Волошин, 81) — 77.Беніто.
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 11.Ванат, 18.Андрієвський, 20.Караваєв, 25.Дячук, 30.Діалло, 37.Царенко, 40.Біловар.

«Аріс»: 23.Хуліан (К), 33.Монтойя, 4.Фабіано, 22.Одубаджо, 3.Феррарі, 20.Джурасек (10.Рупп, 58), 30.Жан Жуль, 16.Дарида (24.Павічіч, 82), 32.Карлссон (27.Менендес, 58), 80.Морон, 17.Пальма (13.Матарріта, 76).
Запасні: 94.Хутесіотіс, 7.Хрістодулопулос, 12.Самора, 77.Панагідіс.

«Аріс» почав матч у дещо вичікувальній манері, але динамівці цим не скористалися. Як підсумок — господарі поля дуже швидко набули впевненості і стали раз по раз турбувати оборону «біло-синіх». Вже на 12-й хвилині зустрічі по воротах «Динамо» було завдано два небезпечні удари. З першим із них впорався Бущан, а в другому випадку м’яч пролетів поруч зі штангою. А в середині тайму «Аріс» відверто пробачив гостей: Карлссон завершував атаку своєї команди ударом метрів із 8-ми, але примудрився спрямувати м’яч у спину Дубінчаку.

У «Динамо» ж в атаці не виходило нічого. За весь перший тайм можна відзначити лише удар Ярмоленка з меж штрафного майданчика, після якого виник рикошет. Та й то, по-перше, м’яч, як здалося по картині, не летів у площину воріт, а, по-друге, із ситуацією впорався голкіпер «Аріса». У підсумку, на перерву команди пішли з нулями на табло.

У другому таймі малюнок гри не особливо змінився. Хіба що в ній стало більше сумбуру і порушень правил. «Динамо» поліпшило контроль над м’ячем, але це не призвело до змін у якості атакувальної гри команди Луческу. А ось «Аріс» на 65-й хвилині був дуже близький до того, щоб відкрити рахунок, але Бущан виручив «Динамо», відбивши м’яч після удару Дариди з лінії воротарського майданчика.

Втім, через чотири хвилини господарі поля все ж оформили гол. Під час подачі з кутового арбітр зафіксував гру рукою з боку Сироти у штрафному майданчику «Динамо» і призначив пенальті, який реалізував Пальма — 1:0.

Пропустивши гол, динамівці, зрозуміло, активізувалися в атаці. І вже на 75-й хвилині матчу створили гольовий момент: у завершальній фазі комбінації в центральній зоні Беніто виконав знижку на Шапаренка, який пробив сходу метрів із 14-ти, і м’яч пролетів поруч зі штангою воріт «Аріса». А на 88-й хвилині мав шанс уже Ярмоленко — він без перешкод сильно пробив із правої частини штрафного майданчика грецької команди, спрямовуючи м’яч під поперечину, але Хуліан виручив «Аріс». Більшого ж цього вечора підопічні Луческу домогтися не зуміли. У підсумку, матч так і завершився мінімальною перемогою господарів поля.

Додамо, що матч-відповідь між «Арісом» і «Динамо» відбудеться за тиждень, 17 серпня, у Бухаресті, де кияни будуть у цьому єврокубковому сезоні проводити свої домашні матчі.