Фенербахче — Марібор — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-10 22:59 10 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Марібор (Словенія). ... Фенербахче — Марібор — 3:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

10 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Марібор (Словенія).

Фенербахче - Марибор - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФенербахче - Марибор - 3:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фенербахче (Стамбул) — Марібор (Словенія) — 3:1 (0:0)
Голи: Родріго Бекао (59), İ. Kahveci (62), Тадич (90+2) — M. Strajnar (72)

Попередження: Луан Перес (10), Репас (35), I. Urata (43), Брайт Осаї-Семюел (90+4)

Огляд матчу Фенербахче — Марібор:

Фенербахче здобув перемогу над Марібором у Лізі Європи УЄФА Фенербахче продемонстрував свою перевагу і здобув заслужену перемогу над Марібором у захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi. За рахунку 0:0 у перерві «Фенербахче» зумів вийти вперед у другому таймі і в підсумку здобув перемогу з рахунком 3:1. Матч почався з того, що обидві команди продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість.

На 10-й хвилині гравець «Фенербахче» Луан Перес отримав жовту картку, що свідчить про інтенсивність гри. У відповідь «Марібор» отримав першу жовту картку на 35-й хвилині, коли був попереджений Ж. Репас. Запекла гра продовжилася, коли перед самою перервою, на 43-й хвилині, І. Урата також отримав жовту картку. Другий тайм розпочався із замін у складі обох команд, які прагнули ввести в гру свіжі сили й тактику. На 46-й хвилині замість С. Шиманскі у складі «Фенербахче» з’явився Дж. Кінг, а «Марібор» замінив І. Урату на М. Страйнара. Перелом у грі «Фенербахче» настав на 59-й хвилині, коли Родріго Бекао забив гол, розлютивши своїх уболівальників. Господарі поля продовжували домінувати в матчі, і всього за три хвилини, на 62-й хвилині, І. К. Кахвечі забив ще один гол. Окрилений успіхом, «Фенербахче» зробив ще одну заміну: на 67-й хвилині М. Зайц замінив М. Креспо, а Е. Джеко — М. Батшуайї. «Марібор», не бажаючи здаватися без бою, незабаром зробив дві заміни: на 69-й хвилині І. Брніч замінив С. Карича, а Ж. Репас — А. Антоліна. На 72-й хвилині М. Страйнар забив гол, подарувавши «Марібору» проблиск надії. Ближче до кінця матчу «Марібор» спробував зрівняти рахунок, але не зміг. Цим скористався «Фенербахче», який на 84-й хвилині ввів у гру Р. Кента замість І. К. Кахвечі. В останні хвилини гри «Фенербахче» було призначено пенальті на 90-й хвилині, який майстерно реалізував Д. Тадич, забезпечивши перемогу. Перед самим фінальним свистком гравець «Фенербахче» Б. Осаї-Самуель отримав жовту картку, що підкреслює наполегливість та конкурентність гри. Незважаючи на безгольовий перший тайм, матч «Фенербахче» — «Марібор» став захопливим видовищем майстерності, рішучості та тактичної майстерності. Перемога посилила надії «Фенербахче» в Лізі Європи, а «Марібор» проаналізує свій виступ і внесе корективи в майбутні матчі. Любителі футболу з нетерпінням чекають наступних зустрічей у цій висококонкурентній лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марібор — Фенербахче, Марібор — Фенербахче.