Евертон — Фулгем — 0:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-12 19:01 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Фулгем — 0:1. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Фулгем (Англія).

Эвертон - Фулхэм - 0:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Фулхэм - 0:1. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Фулхем (Англія) — 0:1 (0:0)
Голи: Боббі Рід (73)

Предупредження: Вілліан (30), Тете (87), М. Сілва (90+2)

Огляд матчу Евертон — Фулгем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Гудісон Парк» «Евертон» зустрівся з «Фулгемом», і вболівальники були в напрузі. Обидві команди наполегливо боролися за перемогу, але в підсумку «Фулгем» здобув перемогу з рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, жодній з команд не вдалося забити гол. Незважаючи на кілька спроб з обох сторін, воротарі вистояли, і рахунок у перерві залишився 0:0. На 30-й хвилині Вілліан, гравець «Фулхема», отримав жовту картку, продемонструвавши фізичну складову гри. Однак саме в перерві відбулася перша заміна в матчі. Вілліан, який отримав жовту картку раніше, був замінений на Б. Де Кордова-Ріда. Друга половина гри почалася з припливу енергії, обидві команди прагнули до вирішального прориву. На 58-й хвилині «Фулхем» зробив дві швидкі заміни: Р. Хіменес вийшов замість А. Мітровіча, а Т. Кейрні — замість А. Перейри. Евертон відповів першою заміною на 72-й хвилині, замінивши Н. Мопая на А. Мопая на А. Данжуму. Проте вже за хвилину «Фулгем» вразив ворота Б. Де Кордова-Ріда, викликавши радість своїх уболівальників.

Після цього голу «Фулгем» повів у рахунку 1:0. «Евертон» спробував відігратися і на 83-й хвилині ввів у гру Дж. Гарнера замість Л. Доббіна, сподіваючись зрівняти рахунок. В останні хвилини гри напруга в грі зросла, що призвело до отримання жовтих карток К. Тете і М. Сілвою з «Фулхема» на 87-й і 90-й хвилинах відповідно. Незважаючи на всі зусилля «Евертона» зрівняти рахунок, матч так і закінчився перемогою «Фулхема» з рахунком 1:0. Відсутність голів у першому таймі дозволила провести насичений подіями другий тайм, героєм якого став гравець «Фулхема» Б. Де Кордова-Рід. Слід віддати належне і гравцям, що вийшли на заміну, які зіграли вирішальну роль у формуванні результату. Обидві команди можуть витягти позитивні моменти з цього матчу, знаючи, що вони виклалися на повну. У той час як «Евертон» буде розчарований поразкою, «Фулхем» буде радий узяти всі три очки у своєму прагненні піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Інтенсивність і драматизм, продемонстровані на «Гудісон Парк», стали підтвердженням того, що футбол приносить радість, і вболівальники з нетерпінням очікують наступного матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Евертон, Фулгем — Брентфорд.