Атлетик — Реал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 00:28 12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Реал — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

12 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Реал (Мадрид).

Атлетик - Реал - 0:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Реал - 0:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Атлетик (Більбао) — Реал (Мадрид) — 0:2 (0:2)
Голи: Rodrygo (28), (36)

Попередження: Ікер Муняїн (4), Деніел Вівіан (67), Алаба (76), Вільямс (87)

Огляд матчу Атлетик — Реал:

У захопливому матчі між командами «Атлетік» і «Реал Мадрид» у Ла Лізі перемогу з рахунком 2:0 здобув «Реал Мадрид». Гра проходила на знаменитому стадіоні «Сан Мамес Баррія», де зібралися вболівальники обох сторін, охочі побачити напружену боротьбу на футбольному полі. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою рішучість і прагнення домінувати в грі. На 4-й хвилині Ікер Муніаїн, гравець клубу «Атлетик», отримав жовту картку за необережну атаку. Ікер Муніаїн отримав жовту картку за необережну атаку, і «Реал» швидко скористався ситуацією, продемонструвавши свою майстерність в атаці. На 28-й хвилині Родріго переправив м’яч у сітку воріт, і команда повела в рахунку 1:0. Гол привів у захват уболівальників «Реала», які почали радіти. Лише за вісім хвилин «Реал» збільшив свою перевагу до 2:0. Цього разу півзахисник Джеймс Беллінгем впевнено переправив м’яч у сітку. Захист «Атлетіка» був приголомшений, не в силах стримати натиск «Реала». Починаючи другий тайм, «Атлетік» зробив три заміни на 46-й хвилині, сподіваючись на зміну долі. Н. Вільямс замінив А. Беренгера, У. Гомес вийшов замість О. Сансета, а І. Муніаїн — замість Г. Гурузети. Ці зміни мали надати команді нової енергії та іскри, але «Реал» не здавався і продовжував утримувати свою перевагу. На 50-й хвилині була проведена перша заміна: Едер Мілітао був замінений на Антоніо Рюдігера. Ця заміна підкреслила прагнення «Реала» зміцнити оборонну лінію.

По ходу гри напруга на полі наростала, що призвело до кількох жовтих карток. На 67-й хвилині вилучення отримав гравець «Атлетіко» Д. Вівіан, а на 76-й хвилині — гравець «Реала» Д. Алаба. Фізична складова матчу наростала, демонструючи рішучість обох команд. На 71-й хвилині відбулися дві заміни. Замість Т. Крооса в півзахисті з’явився Е. Камавінга. У складі «Атлетіко» також відбулася заміна: замість І. Гарсії де Альбеніса на поле вийшов І. Лекуе. Лекуе. Ближче до кінця гри обидві команди продовжували запекло битися. На 80-й хвилині замість Родріго і Хоселу у складі «Реала» з’явилися Л. Модріч і Вінісіус Жуніор. Ці заміни були спрямовані на те, щоб закріпити перемогу та ще більше дестабілізувати оборону «Атлетіка». В останній дії матчу ще одна жовта картка була показана гравцеві «Атлетика» Іньякі Вільямсу на 87-й хвилині. Попри всі зусилля, «Атлетік» так і не зміг пробити оборону «Реала», внаслідок чого команда перемогла з рахунком 2:0. Цей матч продемонстрував захопливий характер футболу Ла Ліги, в якому обидві команди проявили свою майстерність і рішучість. Зрештою перемога «Реала» була забезпечена завдяки його клінічній грі та надійній обороні. Для клубу «Атлетік» це був невтішний результат, але вони можуть втішитися тим, що боролися до останнього свистка. Футбольні вболівальники стали свідками захопливого поєдинку між двома визначними командами Ла Ліги, який, безсумнівно, запам’ятається своєю інтенсивністю та духом суперництва на полі. У розпал сезону Ла Ліги і «Атлетик», і «Реал Мадрид» прагнутимуть до того, щоб розвинути успіх в одній із найпрестижніших ліг футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Атлетик, Альмерія — Реал.