Монпельє — Гавр — 2:2. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 18:04 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Гавр — 2:2. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Гавр (Франція).

Монпелье - Гавр - 2:2. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Гавр - 2:2. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Монпельє (Франція) — Гавр (Франція) — 2:2 (0:1)
Голи: A. Adams (58), A. Adams (60) — Ж. Льоріс (6), S. Grandsir (90+1)

Попередження: Жюльєн (48), A. Sangante (55), O. Таргалін (65)

Огляд матчу Монпельє — Гавр:

Нещодавно в напруженому футбольному матчі французької ліги Ligue 1 зустрілися команди «Монпельє» і «Гавр». Гра проходила на стадіоні Stade de la Mosson-Mondial 98, і обидві команди продемонстрували неабияку майстерність і рішучість протягом усіх дев’яноста хвилин гри. У перерві «Гавр» мав невелику перевагу, рахунок на табло був 0:1 на їхню користь. Єдиний гол у першому таймі був забитий на 6-й хвилині, коли гравець «Гавра» Ж. Ллоріс ударом зльоту вразив ворота суперника. Однак «Монпельє» не став впадати у відчай і вийшов на другий тайм ще сильнішим. На 48-й хвилині гравець «Монпельє» К. Жюльєн отримав жовту картку, що ще більше підігріло їхнє прагнення зрівняти рахунок, а лише через сім хвилин, на 55-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Гавра» А. Санганте. Напруга матчу продовжувала наростати, обидві команди боролися за контроль над грою. Зусилля Монпельє принесли свої плоди на 58-й хвилині, коли А. Адамс блискучим ударом зрівняв рахунок — 1:1. І вже за дві хвилини, на 60-й хвилині, А. Адамс завдав ще одного удару, скориставшись моментом, і вивів свою команду вперед — 2:1.

Гавр, вирішивши не їхати з порожніми руками, на 61-й хвилині зробив дві швидкі заміни: І. Сумаре і Н. Аліуї. Ці заміни надали команді нових сил, і «Гавр» продовжив натиск. На 65-й хвилині гравець «Гавра» О. Таргалін отримав жовту картку, що внесло ще один поворот у гру. На 69-й хвилині «Монпельє» зробив першу заміну, випустивши замість А. Нордіна В. Хазрі. На 70-й хвилині «Гавр» зробив ще дві заміни, випустивши Р. Ндіайє і Л. Него для посилення атаки. Не бажаючи поступатися, «Монпельє» тієї ж хвилини здійснив дві заміни: у гру вступили Т. Саваньє і К. Фаяд. «Монпельє» продовжив тасувати склад, зробивши ще дві заміни на 77-й хвилині: у гру вступили Ж. Феррі та Л. Лерой. Феррі та Л. Лерой. Можливо, натхнений змінами, гравець «Монпельє» А. Адамс уже через хвилину був замінений на Е. Вахі. Однак у «Гавра» були свої плани, і на 90-й хвилині С. Грансір забив вирішальний гол. Грансір забив вирішальний гол, знову зрівнявши рахунок — 2:2. Останні кілька хвилин гри пройшли в напрузі, обидві команди шукали переможця, але в підсумку жодна зі сторін не змогла забити. Матч між командами «Монпельє» і «Гавр» продемонстрував непередбачуваність і азарт, властиві Лізі 1. Обидві команди продемонстрували рішучість, майстерність і стійкість, залишивши вболівальників у захваті до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Монпельє, Гавр — Брест.