Брентфорд — Тоттенгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 18:09 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Тоттенгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Брентфорд - Тоттенхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Тоттенхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 1-й тур

Брентфорд (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 2:2 (2:2)
Голи: Б. Мбеумо (26), Йоан Вісса (36) — Ромеро (11), Емерсон Ройал (45+4)

Попередження: Гульєльмо Вікаріо (26), Меддісон (36), Санчес (36), (44), Хікі (63)

Огляд матчу Брентфорд — Тоттенгем:

Захоплива нічия: «Брентфорд» 2:2 «Тоттенхем» на стадіоні Gtech Community Stadium У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium боролися «Брентфорд» і «Тоттенхем Готспур», видавши пульсуючий матч, що завершився внічию 2:2. Гра була наповнена драматизмом, голами і помітними замінами, які додали азарту. Гра почалася з раннього прориву «Тоттенхема» на 11-й хвилині, коли Крістіан Ромеро переправив м’яч у сітку воріт. Гол аргентинського захисника вивів «шпори» вперед і задав тон майбутній грі. Однак «Брентфорд» швидко відповів на це і на 26-й хвилині було призначено пенальті. Брайан Мбеумо, вийшовши на заміну, впевнено реалізував пенальті та зрівняв рахунок. Напруга в матчі наростала, обидві команди прагнули перемоги, що призвело до шквалу жовтих карток. Гравці «Тоттенхема» Джовані Ло Сельсо Вікаріо і Давінсон Санчес отримали попередження на 26-й і 36-й хвилинах відповідно. Крім того, в тому ж інциденті жовту картку отримав Джеймс Меддісон. Маркус Форсс із «Брентфорда» також отримав попередження на 63-й хвилині.

Під завісу першого тайму «Тоттенхему» вдалося знову вийти вперед на останніх секундах компенсованого часу. Емерсон Ройал влучив у сітку воріт, відновивши перевагу своєї команди перед перервою. Другий тайм був не менш напруженим, «Брентфорд» не збирався відступати. У спробі переломити ситуацію вони дали зрозуміти, що наміри їхньої команди зрозумілі: на 49-й хвилині в гру був введений Матіас Йенсен. «Бджоли» проявили незвичайну рішучість, і це принесло свої плоди на 73-й хвилині, коли Йоан Вісса забив другий гол, знову зрівнявши рахунок. Обидві команди провели низку тактичних замін, щоб спробувати закріпити перемогу. На 73-й хвилині «Брентфорд» зробив потрійну заміну, випустивши на поле Мадса Рорслева Расмуссена, Шандона Баптіста і Симона Норгаарда. З іншого боку, «Тоттенгем» ввів у гру Сон Хин-Міна, Івана Перішича і Папе Матара Сарра на 75-й хвилині. Матч продовжився у запеклій боротьбі, але в підсумку завершився внічию 2:2. Загалом матч між «Брентфордом» і «Тоттенгемом» вийшов захопливим, сповненим голів, драматизму і пам’ятних моментів. Результат відображає конкурентну природу Прем’єр-ліги і талант обох команд. Упродовж сезону ці команди, безсумнівно, продовжать тішити футбольних уболівальників своєю атакувальною міццю і бойовим духом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулхем — Брентфорд, Тоттенхем — Ман.Юнайтед.