Клермон — Монако — 2:4. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 18:11 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Монако — 2:4. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Монако (Франція).

Клермон - Монако - 2:4. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Монако - 2:4. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Клермон (Франція) — Монако (Франція) — 2:4 (1:2)
Голи: Матеуш Вітеска (7), М. Сарачевич (53) — Вандерсон (26), Бен Єддер (43), Бен Єддер (70), Магнес Акліуш (90+3)

Предупредження: S. Магаса (21), Мохамед Камара (35), Еліот Матасо (90+8), Магнес Акліуш (90+5)

Огляд матчу Клермон — Монако:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Стад Габріель Монпід», «Клермон Фут» зустрівся з «Монако» в Лізі 1. Рахунок у перерві відображав напруженість матчу: «Клермон Фут» поступався «Монако» з рахунком 1:2. Однак матч був ще далекий від завершення, і глядачі з нетерпінням чекали другого тайму, щоб дізнатися, чи зможе «Клермон Фут» переламати хід гри на свою користь. Перший гол у матчі був забитий на 7-й хвилині гравцем «Клермон Фут» М. Ветескою. Вболівальники господарів поля сколихнулися від радості, адже їхня команда одразу ж повела в рахунку. Однак «Монако» швидко відреагував на це: на 21-й хвилині жовту картку отримав С. Магасса. На 26-й хвилині Вандерсон зрівняв рахунок. Домінування «Монако» на полі було очевидним, адже команда продовжувала йти вперед. На 35-й хвилині М. Камара отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу в матчі. Перед самою перервою гравець «Монако» В. Бен Йеддер забив вирішальний гол, вивівши свою команду вперед із рахунком 1:2. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Монако» — на 46-й хвилині М. Камара був замінений на Е. Матазо. Однак першого удару в другому таймі завдала команда «Клермон Фут», у складі якої на 53-й хвилині забив Мухаммед Шам. Господарі поля повернулися в гру, і рахунок став рівним — 2:2.

Монако, вирішивши повернути собі контроль над ситуацією, швидко відповів ще одним голом В. Бен Йеддера на 70-й хвилині. Залишившись у меншості, команда «Клермон Фут» розпочала нелегку боротьбу за перемогу. Намагаючись переломити хід матчу, на 76-й хвилині «Клермон Фут» зробив подвійну заміну: Г. К’єї і Ж. Аллевіна замінили К. Андріка і Ф. Ож’є. У міру того як час минав, обидві команди зробили ще кілька замін. У «Клермон Фут» на 80-й хвилині з’явилися М. Гоналонс і М. Зеффане, а в «Монако» — Т. Мінаміно і А. Головін на 85-й і 86-й хвилинах відповідно. На полі відбувалося багато подій, обидві команди намагалися заволодіти перевагою. На 90-й хвилині «Монако» зробив останню заміну, замінивши В. Бен Йеддера на М. Боаду. Однак вирішальний удар припав на партнера Боаду — М. Аклюша. На останніх хвилинах матчу Аклюш забив ще один гол у ворота «Монако», оформивши перемогу з підсумковим рахунком 2:4. У кінцівці матчу емоції були на межі, що викликало спалах гніву. На 90-й хвилині М. Аклюш і Е. Матазо отримали жовті картки, що додало додаткового драматизму і без того напруженому поєдинку. Футбольний матч між командами «Клермон Фут» і «Монако» став захопливим видовищем, яке продемонструвало конкурентну природу Ліги 1. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, але перемога з рахунком 2:4 дісталася «Монако». Гра гравців і атмосфера, створена вболівальниками, зробили цей матч незабутнім для любителів футболу в усьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Клермон, Монако — Страсбур.