Вільярреал — Бетіс — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-13 22:33 13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Бетіс — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

13 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Вильярреал - Бетис - 1:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Бетис - 1:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 1:2 (0:1)
Голи: Дж. Куенка (61) — A. Перес (20), Willian José (90+6)

Попередження: Іглесіас (27), Феліпе (60), A. Mandi (70), Гвідо Родрігес (88)

Огляд матчу Вільярреал — Бетіс:

У напруженому матчі Ла Ліги між командами «Вільярреал» і «Реал Бетіс» на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» перемогу з рахунком 2:1 здобули гості. Гра стала захоплюючим видовищем для футбольних уболівальників: за рахунку 0:1 у перерві розпочався захопливий другий тайм. Рахунок розпочався на 20-й хвилині, коли гравець «Реал Бетіса» А. Перес переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду вперед. Однак «Вільярреал» швидко відповів чудовим моментом, який, на жаль, було скасовано через офсайд. Зусилля А. Баєни виявилися марними, але це показало, що «Вільярреал» сповнений рішучості повернутися в гру. На 24-й хвилині «Вільярреал» зробив заміну, випустивши А. Педрасу замість А. Морено. Ця заміна мала надати нового імпульсу атакам господарів поля. На 27-й хвилині гравець «Реал Бетіса» Б. Іглесіас отримав жовту картку, що свідчить про напруженість і конкурентність матчу. Другий тайм розпочався з чергової заміни: на 46-й хвилині «Реал Бетіс» замінив Б. Іглесіаса на Вілліана Хосе. На 57-й хвилині «Вільярреал» наслідував цей приклад, замінивши С. Комесану на Е. Капуе.

Матч продовжував залишатися захопливим, на 60-й хвилині жовту картку отримав Луїс Феліпе з «Реал Бетіса», але на 61-й хвилині Вільярреаліс Х. Куенка нарешті відзначився, зрівнявши рахунок та привівши уболівальників господарів у захват. Гра ставала все більш напруженою, і на 70-й хвилині А. Манді з «Вільярреала» отримав жовту картку. На 71-й хвилині обидві команди зробили чергові заміни: у складі «Реал Бетіса» замість А. Руїбаля з’явився Іско, а замість Родрі — Луїс Енріке. Ці заміни були спрямовані на те, щоб привнести в гру нові сили і тактику. У завершальній стадії гри обидві команди продовжили змінювати склади в пошуках переможного голу. На 83-й хвилині замість Д. Суареса до складу «Вільярреала» був введений Г. Морено, а замість Х. Л. Моралеса з’явився Р. Терратс. Реал Бетіс відповів заміною А. Переса на А. Гуардадо на 84-й хвилині. Останні хвилини матчу були наповнені драматизмом: на 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Бетіса» Г. Родрігес. На 90-й хвилині «Реал Бетіс» зробив останню заміну, замінивши П. Акуоку на Г. Родрігеса. Акуоку на Г. Родрігеса. І все ж саме «Реал Бетіс» посміявся наостанок. На 90-й хвилині Вілліан Хосе на останніх секундах матчу забив гол, забезпечивши своїй команді заслужену перемогу. Загалом матч між командами «Вільярреал» та «Реал Бетіс» став справжньою американською гіркою емоцій: обидві команди продемонстрували свою майстерність, рішучість і тактичну майстерність. У підсумку «Реал Бетіс» вийшов переможцем, але гра стала свідченням азарту та конкурентної боротьби в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Вільярреал, Бетіс — Атлетіко.