Шахтар — Олександрія — 2:1. Чемпіонат України, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-14 18:59 14 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Олександрія — 2:1. Чемпіонат України, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

14 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Олександрія.

Шахтер - Александрия - 2:1. Чемпионат Украины, 3-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Александрия - 2:1. Чемпионат Украины, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 3-й тур

Шахтар (Донецьк) — Олександрія (Олександрія) — 2:1 (2:0)
Голи: Сікан (8), Л. Траоре (31) — D. Skorko (61)

Попередження: Y. Kopyna (45+1), D. Skorko (67), B. В’юнник (70), Матвієнко (85), Калитвинцев (88)

Огляд матчу Шахтар — Олександрія:

Днями донецький «Шахтар» зустрівся з «Олександрією» у захопливому футбольному матчі Прем’єр-ліги. Матч проходив на стадіоні «Лівій берег», і обидві команди прагнули до перемоги. У першій половині зустрічі донецький «Шахтар» домінував у грі, одразу ж вийшовши вперед. На 8-й хвилині Д. Сікан забив фантастичний гол, вивівши донецький «Шахтар» уперед. Команда продовжувала йти вперед, і на 31-й хвилині Л. Траоре добив м’яч у сітку, збільшивши перевагу до 2:0. Однак до кінця першого тайму «Олександрія» зуміла відігратися. На 45-й хвилині Ю. Копина отримав жовту картку, що свідчить про рішучість «Олександрії» протистояти супернику. Рахунок у перерві став 2:0 на користь донецького «Шахтаря». На початку другого тайму обидві команди зробили важливі заміни, щоб посилити свої склади на решту матчу. На 46-й хвилині І. Калюжний замінив Д. Скорка в «Олександрії», а в донецького «Шахтаря» К. Келсі — Л. Траоре і Б. В’юнник — Д. Сікан. У другому таймі «Олександрія» здійснила захоплююче повернення. На 61-й хвилині Д. Скорко забив неймовірний гол, скоротивши розрив між командами до 2:1. На 64-й хвилині Р. Плакса замінив К. Ковальця, додавши в атаку свіжих сил.

Однак їхні зусилля наштовхнулися на жорсткий опір з боку донецького «Шахтаря», який утримував свої позиції та продовжував створювати небезпечні моменти. По ходу матчу обидві команди отримали жовті картки. На 67-й хвилині за «Олександрію» жовту картку отримав Д. Скорко, а за донецький «Шахтар» — Б. В’юнник на 70-й хвилині. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили чергові заміни, щоб не збавляти обертів. На 72-й хвилині А. Шулянський замінив Геовані в «Олександрії», а Д. Чигринський — Є. Козика в донецького «Шахтаря». На 82-й хвилині «Олександрія» провела ще дві заміни: Ю. Копіна замінив В. Погорілий, а Д. Ващенко — О. Мартинюк. У донецького «Шахтаря» замість Ньюертона в гру було введено О. Зубков. Матч тривав у гострій боротьбі, обидві команди демонстрували відмінну майстерність і рішучість. На 85-й хвилині М. Матвієнко отримав жовту картку за донецький «Шахтар», а В. Калитвинцев отримав жовту картку за «Олександрію» на 88-й хвилині. На останніх хвилинах матчу донецький «Шахтар» здійснив останню заміну, випустивши замість Д. Кастільйо Д. Криськіва. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» О. Мартинюк, що ще більше посилило напруження боротьби. У підсумку матч закінчився з рахунком 2:1 на користь донецького «Шахтаря». Захоплюючий футбольний матч між донецьким «Шахтарем» і «Олександрією» продемонстрував талант і конкурентоспроможність обох команд. Вболівальники, присутні на матчі, стали свідками захопливої боротьби на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Шахтар, Зоря — Олександрія.