Атлетіко — Гранада — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-15 00:37 14 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Гранада — 3:1. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

14 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Гранада (Іспанія).

Атлетико - Гранада - 3:1. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Гранада - 3:1. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Гранада (Іспанія) — 3:1 (1:0)
Голи: Мората (45+4), Депай (67), Льоренте (90+8) — Samu (62)

Попередження: Жерар Гамбо (10), Ермосо (39), Мората (42), К. Аспілікуета (90+4)

Огляд матчу Атлетіко — Гранада:

Атлетіко Мадрид здобув перемогу над Гранадою в напруженому матчі Ла Ліги На стадіоні «Сівітас Метрополітано» відбувся захопливий матч між Атлетіко Мадрид і Гранадою в рамках Ла Ліги. Перемогу здобули господарі поля з рахунком 1:0 у перерві та 3:1 в основний час, продемонструвавши свою перевагу на полі. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні. Проте вже на 7-й хвилині замість П. Барріоса вийшов гравець «Атлетіко Мадрид» Коке. Ця заміна задала тон подальшому напруженому матчу. На 10-й хвилині гравець «Гранади» Г. Гумбау отримав жовту картку, що говорить про напружений характер матчу. На 39-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Атлетіко Мадрид» М. Ермосо. Гра була наповнена напругою, обидві команди боролися за контроль і домінування. На 42-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» А. Мората, поповнивши список вилучень. Однак перед самою перервою Мората забив гол, забезпечивши «Атлетіко Мадрид» вирішальну перевагу — 1:0. В останні хвилини першого тайму жовту картку отримав і гравець «Гранади» П. Лопес, що ще більше загострило обстановку. На початку другого тайму «Атлетіко» зробив другу заміну: на 58-й хвилині замість А. Морати на полі з’явився М. Депай.

Гранада CF також зробила першу заміну: О. Мелендо замінив Г. Вільяра. Незважаючи на зусилля «Гранади», на 62-й хвилині «Атлетіко Мадрид» завдав нового удару — Саму з «Гранади» забив гол, скоротивши відставання в рахунку до 2:1. Однак «Атлетіко Мадрид» швидко відповів на 67-й хвилині, коли М. Депай забив чудовий гол, збільшивши свою перевагу до 3:1. На 74-й хвилині «Гранада» зробила ще дві заміни: Х. Кальєхон і Г. Гумбау замінили А. Пуертаса і Р. Санчеса відповідно. На цій же хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив дві заміни, замінивши Р. де Поля та А. Грізманна на А. Корреа і С. Нігеса. Ближче до кінця матчу «Гранада» зробила ще дві заміни: Саму і К. Неве замінили Б. Сарагоса і Н. Петрович. Сарагоса і Н. Петрович на 81-й і 82-й хвилинах відповідно. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» К. Аспілікуета, що посилило напругу в заключній стадії матчу. В останні хвилини гри «Атлетіко Мадрид» оформив перемогу, забивши гол М. Льоренте — 3:1 на користь своєї команди. Захопливий матч між командами «Атлетіко Мадрид» і «Гранада» продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд. Голи, що запам’яталися, жовті картки, вирішальні заміни — цей матч тримав уболівальників у напрузі. Атлетіко Мадрид здобув перемогу, ще більше зміцнивши свої позиції в турнірній таблиці Ла Ліги і порадувавши своїх уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Атлетіко, Гранада — Райо Вальєкано.