Руслан Ротань: «Хотіли грати з «Шахтарем» першим номером, але злякалися»

2023-08-15 06:43 Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (1:2) у вчорашньому матчі ... Руслан Ротань: «Хотіли грати з «Шахтарем» першим номером, але злякалися»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував поразку своєї команди від донецького «Шахтаря» (1:2) у вчорашньому матчі 3-го туру чемпіонату України.

Руслан Ротань

«Були два різні тайми, якщо говорити про „Олександрію“. У першому таймі ми загубилися чи більше злякалися, тому що хотіли грати першим номером. Ми постійно говоримо хлопцям, що навіть з такими командами треба контролювати м’яч і не боятися з ним грати і робити помилки. Але помилки помилкам — це велика різниця. Якщо ми це тренуємо і помиляємось — немає питань, але якщо ми цього не тренуємо і помиляємось, то це проблема. Хлопці розуміють, і це найголовніше.

У другому таймі була вже інша команда, ми прагнули більшого, мабуть, заслуговували теж більшого. Але треба приймати результат таким, яким він є. Думаю, якщо збережемо цей настрій команди бути кращими, який є на тренуваннях, то ці перемоги прийдуть у майбутньому.

Головне — робити висновки з помилок і не боятися робити самих помилок. Особливо молоді гравці через помилки стають сильнішими. У нас завдання номер один — перелаштувати хлопців. Ми хочемо бути командою, яка диктує умови на полі навіть таким командам, як „Шахтар“. Якщо ми не будемо ставити рамок, то вони будуть задоволені малим, а ми цього не хочемо. Ми хочемо, щоб вони перемагали, і навіть зараз, після поразки хлопці в роздягальні розуміють, що гра так складалась у другому таймі, що ми могли навіть виграти», — сказав Ротань.

15.08.2023, 06:43
Чемпионат Украины Колос Заря - : - 9 мая 15:30