Перемога «Динамо» над «Арісом»: перший гол Волошина у єврокубках, дебют Дячука

2023-08-18 12:29 У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій УЄФА «Динамо» перемогло грецький «Аріс» з рахунком 2:1 в ... Перемога «Динамо» над «Арісом»: перший гол Волошина у єврокубках, дебют Дячука

У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій УЄФА «Динамо» перемогло грецький «Аріс» з рахунком 2:1 в основний час (6:5 по пенальті).

Назар Волошин. Фото: fcdynamo.com

Цей поєдинок виявився особливим для півзахисника нашої команди Назара Волошина — він відзначився забитим м’ячем на останній хвилині першого тайму з передачі Сергія Сидорчука.

Цей гол став для 20-річного півзахисника дебютним за «Динамо» у єрокубках. Він відзначився вже у другому своєму єврокубковому матчі — перший він провів проти «Аріса» на виїзді.

Крім того, вчорашній матч став першим для центрального захисника нашого клубу Максима Дячука у складі команди в єврокубках. Відзначимо, що Дячук зіграв усі 90 хвилин.

18.08.2023, 12:29