Зоря — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-18 20:58 18 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

18 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Олександрія.

Заря - Александрия - 0:0. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - Александрия - 0:0. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

Зоря (Луганськ) — Олександрія (Олександрія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Jordan (7), Ковалець (33), R. Савченко (85)

Огляд матчу Зоря — Олександрія:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Лівій берег» луганська «Зоря» зустрічалася з «Олександрією». Обом командам було вкрай необхідно здобути перемогу і поліпшити своє турнірне становище. Однак, незважаючи на всі зусилля, матч закінчився безгольовою нічиєю, що розчарувало вболівальників обох команд. Перший тайм розпочався у шаленому темпі, обидві команди прагнули вирвати перемогу. На 7-й хвилині жовту картку отримав гравець луганської «Зорі» Джордан, що додало в гру раннє попередження. Його приклад наслідував і гравець «Олександрії» К. Ковалець, який отримав жовту картку на 33-й хвилині. По ходу тайму обидві команди намагалися знайти свій ритм гри, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Другий тайм розпочався з більшою інтенсивністю, обидві команди прагнули заволодіти перевагою. На 56-й хвилині луганська «Зоря» зробила першу заміну, випустивши В. Волошина замість П. Міцина. «Олександрія» швидко відповіла першою заміною на 63-й хвилині, замінивши К. Ковальця на Р. Плаксу. Незабаром відбулася ще одна заміна — А. Шулянський вийшов замість Геовані. У заключній стадії матчу обидві команди провели ще по одній заміні в пошуках перелому. На 76-й хвилині «Олександрія» провела ще дві заміни: замість В. Погорілого вийшов Є. Смирний, а замість Д. Ващенка — О. Кулаков.

На 76-й хвилині луганська «Зоря» також зробила пару замін: Д. Антюх замінив Д. Алефіренка. У міру наближення до кінця матчу напруга наростала, а вилучення тривали. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» Р. Савченко, додавши її до тих, що були показані раніше в матчі. В останній спробі змінити результат матчу луганська «Зоря» зробила останню заміну на 86-й хвилині, ввівши в гру Е. Герреро замість І. Горбача і Д. Мишньова замість В. Чурка. Зневірившись врятувати гру, «Олександрія» також зробила останню заміну, замінивши К. Сігеєва на Д. Шостака на 88-й хвилині. Однак, незважаючи на пізній драматизм, обидві команди так і не змогли забити. Для луганської «Зорі» матч закінчився на похмурій ноті: на 90-й хвилині один з її гравців отримав червону картку. Червона картка значно знизила шанси луганчан на пізній виграш, і вони були змушені задовольнитися нічиєю. Попри відсутність голів, матч продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги. І луганська «Зоря», і «Олександрія» наполегливо боролися і демонстрували свою цілеспрямованість на полі. І хоча жодна з команд не змогла здобути перемогу, вони можуть втішитися тим, що заробили цінне очко. По ходу чемпіонату і луганській «Зорі», і «Олександрії» необхідно перебудуватися і в найближчих матчах виступити з новими силами. Вони прагнутимуть втілити свої можливості в голи і здобути важливі перемоги в боротьбі за успіх у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Минай — Зоря, Олександрія — Полісся.