Мец — Марсель — 2:2. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 00:02 18 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Марсель — 2:2. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

18 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Марсель (Франція).

Мец - Марсель - 2:2. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Марсель - 2:2. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Мец (Франція) — Марсель (Франція) — 2:2 (0:1)
Голи: C. Sabaly (65), Г. Мікаутадзе (71) — E. Soglo (14), Vitinha (82)

Попередження: K. Н’Дорам (9), Ренан Лоді (49), Джордан Веретут (85), A. Oukidja (90+7)

Огляд матчу Мец — Марсель:

У напруженому і насиченому подіями матчі «Метц» і «Марсель» продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі стадіону «Сен-Сімфорьєн» у поєдинку Ліги 1. Матч закінчився захоплюючою нічиєю з рахунком 2:2, обидві команди боролися до фінального свистка. «Марсель» розпочав гру впевнено і вийшов уперед уже на 14-й хвилині, коли Е. Согло переправив м’яч у сітку. У відповідь «Метц» активізував свою гру та спробував зрівняти рахунок. Однак їхнім зусиллям завадила жовта картка, отримана К. Н’Дорамом на 9-й хвилині, що поставило їх у невигідне становище. На початку другого тайму «Марсель» продовжив чинити тиск на суперника, але його гол на 52-й хвилині було скасовано через фол. Метц скористався ситуацією і на 65-й хвилині зрівняв рахунок завдяки голу К. Сабалі. На 71-й хвилині «Метц» вирвався вперед завдяки ефектному голу Г. Мікаутадзе, спричинивши радість своїх уболівальників. Однак радість уболівальників була недовгою: «Марсель» відігрався і зрівняв рахунок на 82-й хвилині завдяки голу Вітінью.

У матчі було зроблено кілька замін, оскільки обидві команди прагнули освіжити свої склади і знайти переможний гол. У складі «Марселя» на 56-й хвилині з’явилися Г. Кондогбіа і Ж. Веретут, а на 67-й хвилині — А. Харіт. Водночас «Метц» зробив свої заміни: на 62-й хвилині вийшов Й. Мазіз на 62-й хвилині, а потім Б. Теттех і Х. Майга на 84-й хвилині. Ближче до кінця гри напруга наростала, і суддя показав жовті картки Ж. Верету та А. Укідже на 85-й і 90-й хвилинах відповідно. В останній спробі вирвати перемогу «Метц» зробив останню заміну на 90-й хвилині, замінивши М. Мбайє на К. Куао. Однак жодна з команд так і не змогла забити переможний гол, і матч закінчився наполегливою нічиєю — 2:2. І «Метц», і «Марсель» впродовж усього матчу демонстрували високу рішучість і майстерність, кожна команда проявляла свої атакувальні здібності. Нічия була справедливим результатом, враховуючи рівень гри обох команд. Саме такі матчі нагадують нам про те, що Ліга 1 є однією з найбільш конкурентних ліг у світі футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Мец, Марсель — Брест.