Штутгарт — Бохум — 5:0. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 18:34 19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Бохум — 5:0. Чемпіонат Німеччини, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Штутгарт - Бохум - 5:0. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Бохум - 5:0. Чемпионат Германии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 1-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 5:0 (2:0)
Голи: С. Гірасі (18), Загаду (38), Сайлас Катомпа Мвумпа (60), Сайлас Катомпа Мвумпа (67), С. Гірасі (77)

Предупредження: C. Антві-Аджей (45+1), Загаду (45+4)

Огляд матчу Штутгарт — Бохум:

VfB Stuttgart продемонстрував чудовий виступ і розгромив VfL Bochum з рахунком 5:0 на MHP Arena У захопливому поєдинку Бундесліги VfB Stuttgart здобув упевнену перемогу над VfL Bochum, завершивши матч із вражаючим рахунком 5:0. Гра, що проходила на легендарній арені MHP, продемонструвала домінування «Штутгарта» впродовж усього матчу, в результаті чого супернику довелося нелегко. Перший тайм почався з того, що обидві команди були сповнені рішучості домогтися успіху. На 18-й хвилині «ВфБ Штутгарт» взяв гору, коли С. Гірассі переправив м’яч у сітку воріт. Не зменшуючи обертів, «Штутгарт» на 38-й хвилині завдав ще одного удару, цього разу ефектний гол забив Д. Загаду. Рахунок у перерві став 2:0 на користь «Штутгарта». На початку другого тайму «Штутгарт» продовжив демонструвати свою майстерність в атаці. На 60-й хвилині Сілас блискучим ударом збільшив перевагу «Штутгарта», змусивши оборону «ВфЛ Бохум» кидатися в пошуках відповіді. Лише через сім хвилин Сілас завдав ще одного удару, оформивши дубль і зміцнивши перевагу «ВфБ Штутгарт». Безперервний тиск «ВфБ Штутгарт» і перевага на полі залишили «ВфБ Бохум» у скрутному становищі. У спробі переломити хід матчу команда гостей зробила кілька замін. На 46-й хвилині П. Хофманн був замінений на С. Цоллера в надії надати атаці необхідної енергії. Однак «VfB Stuttgart» зберіг свою перевагу і продовжував контролювати гру.

На 68-й хвилині у складі «VfL Bochum» замість Л. Дашнера з’явився Т. Асано, який відчайдушно намагався закріпитися в матчі. Але останнє слово залишилося за господарями поля. На 77-й хвилині С. Гірассі забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши розрив у рахунку. Ближче до кінця гри обидві команди зробили чергові зміни у складах. На 78-й хвилині VfB Stuttgart зробив одразу чотири заміни: А. Каразор, Л. Еглофф, Х. Іто і П. Штенцель замінили ключових гравців. Крім того, на 80-й хвилині замість Н. Лоослі у складі VfL Bochum на поле вийшов А. Лосілья, а на 83-й хвилині VfB Stuttgart здійснив ще одну заміну: С. Гірассі був замінений на Я. Мілошевича. Цей хід свідчив про впевненість тренера «Штутгарта» у своїх силах, який відчував, що його команда впевнено лідирує. Пролунав фінальний свисток, і «Штутгарт» вийшов безумовним переможцем, здобувши вражаючу перемогу над «ВфЛ Бохум» із рахунком 5:0. Матч продемонстрував виняткові атакувальні здібності «Штутгарта», сильну оборону і злагоджену командну роботу. З іншого боку, «Бохум», безсумнівно, буде розчарований своєю слабкою грою, не зумівши створити серйозної загрози для суперника. Це захоплююче протистояння запам’ятається тріумфом «Штутгарта» і розчаруванням «Бохума». Домінування «Штутгарта» підкреслює його потенціал як грізної команди Бундесліги, в той час як «Бохум» повинен перебудуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб повернутися в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Штутгарт, Бохум — Боруссія Д.