Ліверпуль — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-19 19:02 19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Борнмут — 3:1. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

19 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Борнмут (Англія).

Ливерпуль - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Борнмут - 3:1. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Ліверпуль (Англія) — Борнмут (Англія) — 3:1 (2:1)
Голи: Діас (28), Мохамед Салах (36), Діого Хота (62) — A. Semenyo (3)

Попередження: Аліссон (9), A. Semenyo (16), Джейдон Ентоні (26), Нето (35)

Огляд матчу Ліверпуль — Борнмут:

«Ліверпуль» переміг «Борнмут» із рахунком 3:1 на «Анфілді» У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Ліверпуль» приймав «Борнмут» на легендарному стадіоні «Анфілд». Рахунок у перерві відображав напруженість гри: «Ліверпуль» вів із невеликою перевагою — 2:1. Однак домінування «Ліверпуля» стало очевидним уже за рахунку 3:1 в основний час. Початок матчу пройшов у напруженій атмосфері й не змусив себе чекати. Уже через три хвилини гравець «Борнмута» А. Семеньо завдав приголомшливого удару, вивівши свою команду в лідери. «Ліверпуль» швидко відповів голом Л. Діаса на 28-й хвилині. Обидві команди продемонстрували свій дух суперництва, що призвело до шквалу жовтих карток. Воротар «Ліверпуля» Аліссон отримав попередження на 9-й хвилині, а гравець «Борнмута» А. Семеньо — дві жовті картки на 16-й та 26-й хвилинах. Крім того, гравці «Борнмута» Дж. Ентоні та Нето також отримали жовті картки на 26-й та 35-й хвилинах відповідно. У першому таймі ліверпулець М. Салах промахнувся з пенальті на 36-й хвилині. Однак Салах швидко виправився і забив гол, зрівнявши рахунок і забезпечивши «Ліверпулю» вирішальну перевагу.

На початку другого тайму «Ліверпуль» зіткнувся з невдачею, коли на 58-й хвилині А. Мак Аллістер отримав червону картку. Незважаючи на скорочення складу до 10 осіб, рішучість «Ліверпуля» залишилася непохитною. На 62-й хвилині Діого Жота продемонстрував свою майстерність, забивши гол і збільшивши перевагу «Ліверпуля». У заключній стадії гри обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити гру. На 63-й хвилині «Ліверпуль» ввів у гру К. Гакпо та В. Ендо, а «Борнмут» — Р. Крісті та Я. Крісті та Я. Клюйверта. На 76-й хвилині «Ліверпуль» здійснив три заміни, випустивши Т. Александера-Арнольда, Дж. Гомеса і Х. Елліотта. Борнмут відповів своїми замінами: А. Семеньо, Дж. Ентоні та Дж. Ротвелл. В останні хвилини матчу Борнмут зробив останню заміну: на 84-й хвилині М. Сенезі замінив Х. Дж. Траоре. У складі «Ліверпуля» також відбулися зміни: Л. Діас замінив Д. Нуньєса, а М. Салах був замінений на К. Цімікаса на 90-й хвилині. Під звуки фінального свистка вболівальники «Ліверпуля» вибухнули від радості, адже їхня команда здобула переконливу перемогу над «Борнмутом» із рахунком 3:1. Матч продемонстрував стійкість і здатність «Ліверпуля» домінувати навіть у меншості. «Борнмут» мужньо бився, але в кінцевому підсумку цього виявилося недостатньо, щоб подолати домінування «Ліверпуля» на «Анфілді».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Ліверпуль, Борнмут — Тоттенгем.