Володимир Шаран: «Гра в атаці — жах»

2023-08-20 09:54 Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував поразку своєї команди від харківського «Металіста 1925» (0:1) у вчорашньому ... Володимир Шаран: «Гра в атаці — жах»

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував поразку своєї команди від харківського «Металіста 1925» (0:1) у вчорашньому матчі 4-го тура чемпіонату Ураїни.

Володимир Шаран

«При поганій грі ми створили чимало нагод. Шкода, що до перерви отримав травму конструктивний гравець середини поля Сергій Панасенко. Звичайно, гра в атаці, конструктивні дії — жах. В захисті ще більш менш діяли.

Щоб перемагати, або хоча б не поступатись потрібно забивати першими. На превеликий жаль ми не забили. У перерві зробили заміну і почали грати „5−4−1“. Створили моменти, які потрібно було просто реалізувати. Якщо ми не забиваємо, вже чекаємо? коли пропустимо. Так і трапилось. Гарної гри не вистачило, щоб набрати очки», — сказав Шаран.

20.08.2023, 09:54
Чемпионат Украины Александрия Рух 2 : 2 Закінчився
Оболонь ЛНЗ 1 : 0 Закінчився
Металлист 1925 Ворскла 3 : 2 Закінчився
Полесье Заря - : - 5 мая 13:00
Динамо Колос - : - 5 мая 15:30