Черговий шедевр від Мессі: «Інтер Маямі» завоював Кубок ліг (ФОТО, ВІДЕО)

2023-08-20 12:50 У Нешвіллі відбувся фінальний матч Кубка ліг, у якому місцевий однойменний клуб зустрічався з «Інтер Маямі». ... Черговий шедевр від Мессі: «Інтер Маямі» завоював Кубок ліг (ФОТО, ВІДЕО)

У Нешвіллі відбувся фінальний матч Кубка ліг, у якому місцевий однойменний клуб зустрічався з «Інтер Маямі».

Кубок ліг. Фінал

«Нешвілл» — «Інтер Маямі» — 1:1 (пен. 9:10)

Голи: Калландер (57, автогол) — Мессі (23)

Вкотре за флоридський клуб вдалося відзначитися легендарному Мессі: на 23-й хвилині аргентинець прекрасним ударом у дев’ятку відкрив рахунок поєдинку! Цей гол став для форварда вже 10-м у його новій команді!

У другому таймі «Інтер» дозволив супернику зрівняти рахунок, пропустивши автогол — 1:1. У підсумку основний час матчу завершився внічию, і долю титулу вирішила серія пенальті. 10:9 — на користь клубу з Маямі!