4-й тур чемпіонату України. «Чорноморець» — «Динамо» — 3:2. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 18:58 Цими вихідними відбуваються матчі 4-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 20 ... 4-й тур чемпіонату України. «Чорноморець» — «Динамо» — 3:2. Огляд матчу, статистика

Цими вихідними відбуваються матчі 4-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 20 серпня, зустрічалися «Чорноморець» і «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 4-й тур

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» (Одеса) — «ДИНАМО» (Київ) — 3:2 (1:0)

Голи: Авагімян (20), Штогрин (53), Ієде (90) — Ярмоленко (48), Сидорчук (61)

Попередження: Путря (39), Бойчук (54), Григорчук (54), Ієде (82) – Сирота (51), Дячук (53).

Вилучення: Сирота (83).

«Чорноморець»: 99. Шевченко — 45. Брагару, 5. Гучек, 3. Єрмаков, 9. Путря (к) — 27. Васильєв, 8. Шпорн, 20. Авагімян, 77. Штогрін, 10. Хадіда (70. Ієде, 69) — 11. Бойчук.

«Динамо»: 35. Нещерет — 2. Вівчаренко (44. Дубінчак, 62), 25. Дячук, 34. Сирота, 24. Тимчик (20. Караваєв, 62) — 5. Сидорчук (к, 6. Бражко, 71), 10. Шапаренко (8. Шепелєв, 77), 29. Буяльський, 91. Волошин, 7. Ярмоленко (77. Беніто, 77) — 11. Ванат.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Поєдинок розпочався в доволі хорошому темпі, враховуючи неймовірну спеку в Україні. Динамівці спробували одразу ж заволодіти ініціативою і, могло відкривати рахунок на 13-й хвилині зустрічі: після пасу Ярмоленка у штрафний одеситів, Ванат прийняв м’яч і пробив у хрестовину воріт! А ось «Чорноморець», який залишився відразу без кількох ключових футболістів перед цим матчем, свій перший же момент зумів реалізувати! Після невеликого хаосу на лінії штрафного майданчика «біло-синіх», Авагімян виграв боротьбу і пробив точно в нижній кут воріт — 1:0.

Після пропущеного голу підопічні Луческу продовжили грати першим номером, але господарі досить компактно діяли в обороні. Лише під завісу першого тайму наша команда змогла створити ще два гольові моменти. Спочатку Шапаренко з кількох метрів пробив повз дальній кут, а ще за хвилину потужний удар Ваната парирував Шевченко. На цьому всі головні події в першому таймі завершилися.

Після перерви «Динамо» все ж вдалося зрівняти рахунок. На 48-й хвилині зустрічі, після швидкої атаки центром поля, Шапаренко відпасував на правий кут штрафного на Ярмоленка, і півзахисник «біло-синіх» прицільно пробив повз воротаря «моряків» — 1:1! Здавалося, що цей гол стане переломним для динамівців, але буквально за кілька хвилин команда Луческу пропустила доволі курйозний гол: після серії помилок наших захисників, Штогрин вийшов сам на сам із Нещеретом і лише з другої спроби зумів відправити м’яч у сітку — 2:1.

Далі — більше! Відкритий футбол продовжився і кияни, яких такий рахунок явно не влаштовував, незабаром знову встановили статус-кво. Після довгої передачі на Ваната, форвард виграв боротьбу у і відпасував назад на Сидорчука — капітан «Динамо» пробив точно низом у дальній кут — 2:2! «Біло-сині» не думали зупинятися на досягнутому. «Чорноморець» майже всією командою відійшов в оборону, але моментів біля їхніх воріт від цього не стало менше. Справжня паніка у штрафному майданчику господарів виникла на 69-й хвилині, коли ні Ярмоленку, ні Буяльському, ні Шапаренку не вдалося зблизька завершити атаку — усі удари були заблоковані у воротарському!

Пристрасті продовжували загострюватися. На 84-й хвилині протистояння Сирота заробив непотрібно друге попередження в центрі поля, за що отримав червону картку. Динамівці намагалися навіть у меншості вирвати перемогу, але в підсумку — програли, пропустивши гол на 90-й хвилині. Ієде відкрився на передачу партнера, який вийшов сам на сам із Нещеретом і пробив у порожні ворота — 3:2. «Чорноморець» сенсаційно перемагає...

Нагадаємо, свій наступний матч «Динамо» зіграє вже наступного тижня. У четвер, 24 серпня, підопічні Луческу зустрінуться з «Бешикташем» у першому поєдинку плей-оф Ліги конференцій. Початок гри — о 20:00.