Реймс — Клермон — 2:0. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 18:03 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Клермон — 2:0. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Клермон (Франція).

Реймс - Клермон - 2:0. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Клермон - 2:0. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Реймс (Франція) — Клермон (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Маршалл Мунеці (17), Дарамі (85)

Огляд матчу Реймс — Клермон:

Реймс здобув перемогу над Клермон Фут у матчі Ліги 1 У довгоочікуваному матчі Ліги 1 Реймс здобув впевнену перемогу над Клермон Фут з рахунком 2:0 на стадіоні Stade Auguste-Delaune II. Перша половина матчу пройшла під диктовку «Реймса», який зумів забити вже на 17-й хвилині. Добре проведена атака призвела до голу М. Мунеці, і Реймс пішов на перерву зі значною перевагою 1:0. Вражаючий удар Мунетсі продемонстрував його майстерність і рішучість. На початку другого тайму обидві команди прагнули домогтися успіху. Реймс взяв ініціативу у свої руки, зробивши дві важливі заміни на 61-й хвилині. Дж. Вілсон-Есбранд замінив Т. Де Смета, а К. Накамура вийшов замість М. Дарамі. Ці зміни привнесли свіжі сили в гру «Реймса», на що «Клермон Фут» відповів своїми замінами на 62-й хвилині. Ж. Гастьєна було замінено на Ю. Маньєна, а Г. К’єї вийшов замість К. Андріка. Клермон Фут сподівався, що ці заміни допоможуть йому повернути контроль над грою, але Реймс продовжував впевнено оборонятися. На 72-й хвилині матчу обидві команди продовжили вносити тактичні зміни.

У складі «Клермон Фут» замість К. О. Конате з’явився М. Зеффане, а замість Ж. Бела — Ж. Аллевіна. Reims також зробив перестановки у складі, замінивши О. Діакіте на М. Діахона, а А. Річардсона на Т. Теума. Reims оформив перемогу на 84-й хвилині, коли М. Дарамі забив другий гол команди в матчі. Клінічна гра Дарамі не залишила шансів воротарю «Клермон Фут», і його гол фактично забезпечив «Реймсу» три очки. На останніх хвилинах гри обидві команди провели ще по одній заміні. У «Реймса» замість М. Мунетсі вийшов В. Атангана Едоа, а у «Клермон Фут» замість Б. Бутобби — М. Ветеска. Ці зміни були спрямовані на збереження контролю і догравання часу, що залишився. Пролунав фінальний свисток, і «Реймс» відсвяткував заслужену перемогу над «Клермон Фут». Впевнена гра команди та ефективні заміни дозволили їй домінувати в матчі і домогтися чистого результату. Захоплюючий поєдинок між командами «Реймс» і «Клермон Фут» продемонстрував конкурентну природу Ліги 1. Завдяки вражаючій майстерності, стратегічним замінам і двом вдалим голам «Реймс» став заслуженим переможцем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Реймс, Клермон — Мец.