Астон Вілла — Евертон — 4:0. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 18:07 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Евертон — 4:0. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Астон Вилла - Эвертон - 4:0. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Эвертон - 4:0. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Астон Вілла (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 4:0 (2:0)
Голи: Макгінн (18), Дуглас Луїс (24), Л. Бейлі (51), J. Дюран (75)

Попередження: Дуглас Луїс (14), Пікфорд (24), Дінь (33), M. Кін (45+4), І. Гуйє (45+9), Натан Паттерсон (86), C. Archer (89)

Огляд матчу Астон Вілла — Евертон:

«Астон Вілла» здобула вражаючу перемогу над «Евертоном» із рахунком 4:0 у матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Вілла Парк». Господарі поля від самого початку взяли гру під свій контроль і утримували перевагу протягом усього матчу, не даючи «Евертону» схаменутися. Перший тайм розпочався зі шквалу подій, і вже на 14-й хвилині «Астон Вілла» отримала жовту картку, коли Дуглас Луїс був попереджений. Лише через чотири хвилини «Астон Вілла» досягла успіху, коли Джон Макгінн переправив м’яч у сітку воріт, зробивши рахунок 1:0. На 24-й хвилині Джордан Пікфорд, гравець «Евертона», також отримав жовту картку, що дозволило «Астон Віллі» забити другий гол. Дуглас Луїс вийшов на поле для виконання пенальті та впевнено реалізував його, збільшивши перевагу «Астон Вілли» до 2:0. Перший тайм закінчився для «Евертона» кількома жовтими картками: Лукас Дінь та Ідрісса Гуйє були попереджені. На початку другого тайму «Астон Вілла» продовжила домінувати, і на 51-й хвилині Леон Бейлі поповнив свій бомбардирський рахунок, зробивши рахунок 3:0. Незабаром «Евертон» зробив першу заміну, випустивши замість Ніла Мопая Алекса Івобі в спробі змінити ситуацію. У відповідь «Астон Вілла» зробила дві заміни: Бейлі замінив Юрі Тілеманса, а Дугласа Луїса — Філіпе Коутіньо.

По ходу гри «Астон Вілла» продовжувала контролювати гру і створювати загрози воротам «Евертона». На 64-й хвилині «Астон Вілла» провела ще одну заміну, замінивши Муссу Діабі на Дієго Карлоса. «Евертон» також зробив дві заміни: Ідрісса Гуйє поступився місцем Льюїсу Доббіну, а Андрос Таунсенд замінив Абдулаю Дукуру. Домінування «Астон Вілли» ще раз підтвердилося на 75-й хвилині, коли Хаві Дуран додав до свого рахунку четвертий м’яч, фактично оформивши перемогу своєї команди. Евертон намагався скоротити відставання в рахунку, але так і не зміг забити. На 85-й хвилині «Астон Вілла» зробила останню заміну, замінивши Коутіньо на Чарлі Арчера. Незважаючи на всі зусилля, «Евертон» не зміг істотно вплинути на хід гри, а на 86-й хвилині Натан Паттерсон отримав жовту картку. Впевненість «Астон Вілли» не слабшала, і вони довели гру до кінця без будь-яких ускладнень, а на 89-й хвилині жовту картку отримав Каллум Арчер. Остання заміна у складі «Евертона» — Том Оньянго замінив Абдулайє Дукуре на 90-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Астон Вілла» здобула впевнену заслужену перемогу над «Евертоном» із рахунком 4:0. Команда продемонструвала свою силу і талант, залишивши «Евертону» привід для роздумів, адже вони зазнали важкої поразки. Вілла Парк була заповнена радісними вболівальниками, які святкували перемогу своєї улюбленої команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Астон Вілла, Евертон — Вулверхемптон.