Кривбас — Шахтар — 3:3. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 21:13 20 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Шахтар — 3:3. Чемпіонат України, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Шахтар (Донецьк).

Кривбасс - Шахтер - 3:3. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Шахтер - 3:3. Чемпионат Украины, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 4-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Шахтар (Донецьк) — 3:3 (2:3)
Голи: Хомченовський (24), Олег Кожушко (44), Безкоровайний (64) — O. Кащук (8), Д. Крисків (18), Д. Крисків (43)

Предупредження: Хомченовський (10), Безкоровайний (31), Олег Кожушко (32), D. Топалов (36), Понеділок (87), D. Chygrynskiy (90+5), Віктор Близниченко (90+7), D. Чигринський (90+1)

Огляд матчу Кривбас — Шахтар:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Гірником» і донецьким «Шахтарем» глядачі побачили захоплююче видовище футбольної майстерності та напруженої боротьби. Гра проходила на стадіоні «Металург», відомому своєю пристрасною атмосферою і завзятими футбольними вболівальниками. Із самого початку було видно, що обидві команди мають намір влаштувати шоу. Донецький «Шахтар» не гаяв часу дарма. Уже на 8-й хвилині О. Кащук вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Однак «Гірник» швидко відігрався, і вже за шість хвилин Д. Хомченовський забив блискучий гол, зрівнявши рахунок. Протягом усього першого тайму обидві команди демонстрували вражаючу атакувальну стратегію, що призвело до шквалу голів. На 18-й хвилині гравець донецького «Шахтаря» Д. Криськів забив чудовий гол, повернувши своїй команді перевагу. Невдовзі, на 24-й хвилині, гравець «Гірника» Д. Хомченовський знову продемонстрував свою майстерність, забивши свій другий гол у матчі та зрівнявши рахунок — 2:2. З плином часу напруга в матчі наростала, гравцям обох команд були показані жовті картки, і перед самою перервою донецькому «Шахтарю» вдалося відновити свою перевагу, коли на 43-й хвилині Д. Криськів переправив м’яч у сітку воріт. Однак на цьому рахунок у цьому захопливому матчі не закінчився. Уже за хвилину, на 44-й хвилині, гравець «Гірника» О. Кожушко, скориставшись зручним моментом, забив вражаючий гол і довів рахунок у перерві до 2:3.

На початку другого тайму обидві команди провели стратегічні заміни, щоб посилити гру і зберегти темп. На 46-й хвилині Гірник замінив О. Кожушка на Р. Дебелка, сподіваючись посилити атакувальні можливості. На 62-й хвилині донецький «Шахтар» здійснив першу заміну, замінивши Д. Криськіва на Ю. Назарина, розраховуючи ще більше зміцнити свою перевагу. Незважаючи на всі зусилля, «Гірник» не відступав і продовжував наступати. На 64-й хвилині Д. Безкоровайний забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок — 3:3. Гра проходила в рівній боротьбі, обидві команди вели наполегливу боротьбу за перемогу. По ходу матчу виникла напруженість, яка призвела до низки дисциплінарних порушень. На 74-й хвилині червону картку отримав гравець «Гірника» Д. Хомченовський, залишивши свою команду в меншості до кінця матчу. Ця невдача не зупинила команду, і вона зробила ще кілька замін, щоб додати свіжих сил і зберегти конкурентоспроможність. Донецький «Шахтар» також зіткнувся з дисциплінарними порушеннями. На 85-й хвилині А. Бондаренка було вилучено за червону картку, що ще більше переважило шанси «гірників». На 90-й хвилині Д. Чигринський отримав жовту картку, а потім червону. В останні хвилини гри жовту картку отримав і гравець «Гірника» В. Близниченко. Незважаючи на напругу і драматизм, жодна з команд не змогла забити переможний гол у хвилини, що залишилися. Матч завершився запеклою нічиєю з рахунком 3:3, внаслідок чого обидві команди набрали по одному очку. Глядачі на стадіоні «Металург», безсумнівно, отримали величезне задоволення від захопливої футбольної майстерності обох команд протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Оболонь — Кривбас, Колос — Шахтар.