Рома — Салернітана — 2:2. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 21:36 20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Салернітана — 2:2. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Салернітана (Італія).

Рома - Салернитана - 2:2. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Салернитана - 2:2. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Рома (Рим) — Салернітана (Італія) — 2:2 (1:1)
Голи: Белотті (17), Белотті (82) — Кандрева (36), Кандрева (49)

Попередження: Норберт Дьембер (41), Джуліо Маджоре (67), Кастанос (69), Федеріко Фаціо (84)

Огляд матчу Рома — Салернітана:

АС Рома та Салернітана подарували вболівальникам захопливий матч на «Стадіо Олімпіко» в рамках Серії А. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, але в підсумку заслужено зіграли внічию 2:2. Початок матчу був напруженим, «Рома» домінувала на полі та створювала перші можливості. Уже на 8-й хвилині А. Белотті, здавалося, вирвався вперед, але гол було скасовано через порушення офсайду. Однак Белотті не змусив себе довго чекати, щоб зрівняти рахунок. На 17-й хвилині він компенсував свій гол, забитий з офсайду, і вдалим ударом вивів свою команду вперед, забезпечивши «Ромі» перевагу 1:0. «Салернітана», не розгубившись, блискуче відповіла і зрівняла рахунок на 36-й хвилині. А. Кандрева, скориставшись помилкою в обороні, забив вирішальний гол у ворота гостей, зрівнявши рахунок 1:1. Перед самою перервою гравець «Салернітани» Н. Дьомбер отримав жовту картку, що підкреслює фізичний характер матчу і запеклість боротьби, яка розгорнулася на полі. На початку другого тайму «Салернітана» вирішила переломити ситуацію. На 49-й хвилині А. Кандрева завдав чергового удару, забивши свій другий гол у матчі і забезпечивши «Салернітані» несподівану перевагу — 2:1. «Рома», зіткнувшись із загрозою поразки, на 65-й хвилині зробила шквал замін.

Р. Крістенсен, Л. Спінаццола, Е. Бове і К. Смоллінг вийшли на заміну, надавши команді нових сил. У складі «Салернітани» також відбулися зміни: на 66-й хвилині Б. Діа змінив П. Маццоккі. Матч ставав дедалі напруженішим: гравці «Салернітани» Г. Маджоре і Г. Кастанос швидко отримали жовті картки. Час минав, і обидві команди наполегливо боролися за переможний гол. На 82-й хвилині А. Белотті, гравець «Роми», на радість господарів поля, оформив хет-трик. Вдало проведений гол зрівняв рахунок 2:2 і привів до захопливого фіналу. Розчарування «Салернітани» продовжилося: на 84-й хвилині жовту картку отримав Ф. Фаціо. В останні хвилини матчу обидві команди провели чергові заміни, намагаючись знайти переможця. Е. Ботейм замінив М. Кулібалі у складі «Салернітани», а у «Роми» замість Р. Пагано вийшов Х. Ауар. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився внічию 2:2. Це був напружений і цікавий матч, у якому і «Рома», і «Салернітана» продемонстрували свою майстерність і рішучість. У результаті обидві команди здобули по очку та підкреслили конкурентоспроможність чемпіонату Серії А. І «Рома», і «Салернітана» отримають з цього матчу цінні уроки для продовження своїх кампаній.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Рома, Салернітана — Удінезе.