Ланс — Ренн — 1:1. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 23:45 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Ренн — 1:1. Чемпіонат Франції, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Ренн (Франція).

Ланс - Ренн - 1:1. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Ренн - 1:1. Чемпионат Франции, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 2-й тур

Ланс (Франція) — Ренн (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: Д. Мачадо (3) — Буріго (53)

Предупредження: С. Самед (51), Омарі (57), Градіт (79)

Огляд матчу Ланс — Ренн:

На стадіоні «Боллерт-Делеліс» у напруженому поєдинку Ліги 1 билися команди «Ленс» і «Ренн». Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу, тому матч пройшов у напруженій боротьбі і завершився внічию 1:1. Перший гол у матчі відбувся вже на третій хвилині, коли нападник «Ленса» Д. Мачадо влучив у сітку воріт. Це був перший прорив «Ленса», який задав тон захопливому поєдинку. По ходу матчу напруга наростала, і суддя був змушений кілька разів застосовувати жовті картки. На 51-й хвилині попередження отримав гравець «Ленса» С. Абдул Самед, а за кілька миттєвостей на 53-й хвилині «Ренн» був призначений пенальті. Б. Буріжо, вийшовши з воріт, реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. Жовті картки продовжували сипатися, і на 57-й хвилині В. Омарі, гравець «Ренна», отримав попередження від судді. Обидві команди прагнули забити ще один гол, але надійна оборона обох команд не дозволила досягти нових успіхів. Потім обидві команди зробили низку замін, щоб привнести в гру нові сили і тактику. На 62-й хвилині у складі «Ренна» з’явилися Б. Сантамарія і Н. Матич, а на 63-й хвилині — Е. Ле Фе і Д. Дуе.

На 74-й хвилині «Ленс» зробив першу заміну: А. Томассон замінив М. Гілавогі. Наступної хвилини Д. Мачадо був замінений на М. Хайдару, а А. Фулгіні вийшов замість Д. Кости. Матч продовжував залишатися напруженим, і на 79-й хвилині ще одну жовту картку було показано гравцеві «Ленса» Ж. Градіту. Прагнучи виявити переможця, обидві команди провели чергові зміни. У «Ленса» на 81-й хвилині замість С. Спірінгса з’явився А. Діуф. У складі «Ренна» на 82-й хвилині з’явилися Ж. Білочан і А. Трюфферт. Ближче до кінця матчу обидві команди прагнули максимально використати можливості, що залишилися. На 89-й хвилині «Ренн» зробив останню заміну, замінивши Ж. Дуе на Б. Буріжо. А «Ленс» на тій же хвилині ввів у гру Ф. Сотоку замість О. Кортеса. Фінальний свисток пролунав так, що в другому таймі жодна з команд не змогла переломити хід поєдинку, і в результаті було зафіксовано нічию 1:1. Це був запеклий матч, який продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд. Незважаючи на поділ очок, «Ленс» і «Ренн» можуть пишатися своїми результатами. Матч доставив чимало радості вболівальникам і продемонстрував талант і майстерність гравців Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Ланс, Ренн — Гавр.