Удінезе — Ювентус — 0:3. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-20 23:50 20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Ювентус — 0:3. Чемпіонат Італії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Ювентус (Турин).

Удинезе - Ювентус - 0:3. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Ювентус - 0:3. Чемпионат Италии, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Удінезе (Італія) — Ювентус (Турин) — 0:3 (0:3)
Голи: К’єза (2), Влаховіч (20), Рабьо (45+3)

Попередження: Сандро (28), C. Kabasele (31), Даніло (35), Локателлі (90+6)

Огляд матчу Удінезе — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А на стадіоні «Фріулі» «Удінезе» приймав «Ювентус». Обидві команди продемонстрували свій талант і цілеспрямованість, але перемога з рахунком 3:0 дісталася «Ювентусу». Рахунок у перерві залишився 0:3 і не змінився до самого свистка на перерву. Початок матчу був вибуховим для «Ювентуса»: вже на 2-й хвилині Федеріко К’єза забив гол, вивівши свою команду вперед. «Удінезе» спробував відігратися, але зіткнувся з невдачею, коли на 20-й хвилині у ворота «Ювентуса» було призначено пенальті. Душан Влахович впевнено реалізував пенальті, подвоївши перевагу «Ювентуса». Під час матчу напруга наростала, внаслідок чого було показано кілька жовтих карток. На 28-й хвилині «Ювентус» отримав попередження Алекс Сандро, а на 31-й хвилині — К. Кабаселе з «Удінезе». На 35-й хвилині жовту картку отримав і Даніло. Перед самою перервою Адрієн Рабьо на 45-й хвилині забив гол, ще більше збільшивши перевагу «Ювентуса». Перший тайм закінчився тим, що «Удінезе» відчайдушно намагався відігратися з відставання у три м’ячі. У перерві обидві команди зробили стратегічні зміни, щоб переломити хід матчу.

У складі «Ювентуса» замість В. МакКенні та Н. Фаджіолі вийшли Т. Веа та Ф. Міретті відповідно. «Удінезе» також зробив дві заміни, замінивши Х. Камара і О. Заррага на Ж. Земуру та Л. Самарджича. Незважаючи на зміни, у другому таймі голів було менше, але заміни тривали. На 57-й і 66-й хвилинах замість Ж. Феррейри та І. Успіха у складі «Удінезе» з’явилися Ф. Ебоселе і Ф. Товен відповідно. «Ювентус» також зробив заміну: на 70-й хвилині А. Камб’ясо вийшов замість С. Ілінга Жуніора. Матч вступив у завершальну стадію, і обидві команди продовжили робити заміни. На 75-й хвилині Бето замінив Л. Лукку в складі «Удінезе», а на 77-й хвилині «Ювентус» ввів у гру А. Міліка замість Ф. К’єзи. На 85-й хвилині «Ювентус» здійснив останню заміну: Д. Влахович замінив К. Йилдиза. На 90-й хвилині, коли матч наближався до завершення, М. Локателлі отримав жовту картку, поставивши крапку в цьому напруженому поєдинку. Матч став свідченням конкурентної боротьби в Серії А: «Ювентус» продемонстрував свою майстерність і домігся впевненої перемоги. «Удінезе» наполегливо чинив опір, але в підсумку не зміг здолати сильну команду «Ювентус». Обидві команди отримають із цього матчу цінні уроки для продовження боротьби в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Удінезе, Ювентус — Болонья.