Бетіс — Атлетіко — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-21 00:33 20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Атлетіко — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

20 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Атлетіко (Мадрид).

Бетис - Атлетико - 0:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Атлетико - 0:0. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Бетіс (Севілья) — Атлетіко (Мадрид) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Айтор Руїбал (38), Савіч (43), Іско (51)

Огляд матчу Бетіс — Атлетіко:

Реал Бетіс і Атлетіко Мадрид зійшлися в захоплюючому поєдинку Ла Ліги на легендарному стадіоні «Естадіо Беніто Вільямарін». Матч завершився безгольовою нічиєю, але не обійшлося без драматизму і хвилювання. Із самого початку було видно, що обидві команди прагнуть домогтися позитивного результату. У першому таймі точилася гостра боротьба в півзахисті, але жодна з команд не змогла вийти з рівного становища. На 38-й хвилині півзахисник «Реал Бетіса» А. Руїбаль отримав жовту картку, що підкреслило гостроту боротьби. На 43-й хвилині був вилучений і гравець «Атлетіко Мадрид» С. Савич. Пролунав свисток на перерву, і команди пішли в роздягальні за рахунку 0:0. Однак другий тайм обіцяв нову гостроту і потенційний прорив. Після перерви «Атлетіко Мадрид» не став витрачати час на перестановки. На 46-й хвилині М. Льоренте замінив П. Барріоса, надавши атаці нової енергії. На 51-й хвилині Іско з «Реал Бетіса» отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу матчу. Потім обидва менеджери вирішили зробити заміни, щоб вдихнути життя у свої команди. На 62-й хвилині «Реал Бетіс» ввів у гру Б. Іглесіаса замість Вілліана Хосе, сподіваючись знайти переломний момент.

Атлетіко Мадрид відреагував швидко, замінивши М. Депая на С. Нігеса на 63-й хвилині. Заміни продовжилися, і на 64-й хвилині у складі «Атлетіко» замість А. Морати з’явився Т. Лемар, а замість С. Ліно — Ю. Карраско. «Реал Бетіс» теж здійснив зміни, намагаючись перехопити ініціативу. На 72-й хвилині Іско змінив Родрі, а А. Руїбаль був замінений на Х. Круса на тій самій хвилині. Матч продовжував розвиватися у спокійному руслі, обидві команди демонстрували надійну оборону, а з плином часу почастішали заміни. На 79-й хвилині «Атлетико» замінив Р. де Пауля на Р. Рікельме, а на 83-й хвилині «Реал Бетіс» замінив А. Переса на А. Гуардадо. Гуардадо. Незважаючи на всі зусилля обох команд, пролунав свисток на перерву, і матч завершився безгольовою нічиєю. Гравці залишали поле, розуміючи, що виклалися на повну, але не змогли забити. Результат виявився справедливим відображенням рівної боротьби, і хоча гола в матчі не було, він продемонстрував інтенсивність і майстерність двох команд вищої ліги. На вболівальників чекало захоплююче видовище, яке тримало в напрузі від початку і до кінця. І «Реал Бетіс», і «Атлетіко Мадрид» прагнутимуть до того, щоб розвинути цей успіх, продовжуючи свої кампанії в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетік — Бетіс, Райо Вальєкано — Атлетіко.