Кр-л Пелас — Арсенал — 0:1. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-22 00:00 21 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Арсенал — 0:1. Чемпіонат Англії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

21 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Арсенал (Лондон).

Кр-л Пэлас - Арсенал - 0:1. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Арсенал - 0:1. Чемпионат Англии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 2-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Арсенал (Лондон) — 0:1 (0:0)
Голи: Едегор (54)

Попередження: Дж. Айю (27), Такехіро Томіясу (60), Такехіро Томіясу (67), Хаверц (90+4), Дукуре (90+1)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Арсенал:

У запеклій боротьбі на стадіоні «Селхерст Парк» «Кристал Пелас» приймав «Арсенал» у рамках Прем’єр-ліги. На початку матчу обидві команди продемонстрували сильну оборону, внаслідок чого до перерви рахунок був 0:0. Початок матчу був дуже напруженим, обидві команди прагнули отримати перевагу. На 27-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Дж. Айю отримав жовту картку за неправильну атаку. Це раннє попередження задало тон фізичній боротьбі між командами. На початку другого тайму «Арсеналу» вдалося вийти вперед на 54-й хвилині. У ворота «Арсеналу» було призначено пенальті, і М. Одегаард упевнено реалізував його, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу — 1:0. Гол вдихнув нове життя в гру, оскільки «Кристал Пелас» щосили намагався зрівняти рахунок. На 60-й хвилині спалахнула напруга, коли жовту картку отримав гравець «Арсеналу» Т. Томіясу. Агресивна гра японського захисника призвела до ще однієї жовтої картки всього за сім хвилин, і він був змушений покинути поле з червоною карткою. Завдання «Арсеналу» зросло, коли на полі залишилося всього десять осіб. Обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади.

На 70-й хвилині «Арсенал» ввів у гру Г. Мартінеллі замість Габріеля, а на 74-й хвилині «Кристал Пелас» випустив Дж. Шлуппа замість Н. Ахамади. На 79-й хвилині, коли гра вступила в завершальну стадію, «Арсенал» зробив ще одну заміну. Замість Жоржиньо в атаку вийшов Е. Нкетіа, додавши свіжих сил. Кристал Пелас відповів своєю заміною, замінивши Дж. Ворда на Дж. Рак-Сак’ї на 83-й хвилині. Коли час пішов на спад, Арсенал зробив ще одну заміну, щоб утримати свою перевагу. На 89-й хвилині Б. Сака замінив Дж. Ківіора, а на 90-й хвилині М. Одегаард поступився місцем О. Зінченку. В останні хвилини гри напруга наростала: жовті картки отримали К. Дукуре («Кристал Пелас») і К. Хаверц («Арсенал»). Рішення судді видалити цих гравців продемонструвало його прагнення зберегти контроль над ходом матчу. У підсумку вирішальним моментом гри став ранній пенальті «Арсеналу», оскільки «Кристал Пелас» так і не зміг зрівняти рахунок. «Арсенал» здобув перемогу з рахунком 1:0, що, безсумнівно, зміцнить його впевненість у своїх силах у Прем’єр-лізі. Їхня стійкість перед обличчям труднощів, граючи в меншості, продемонструвала їхню рішучість і командний дух. Кристал Пелас, навпаки, буде розчарований тим, що не використав свої можливості, і винесе уроки з цієї поразки для майбутніх матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Кр-л Пелас, Арсенал — Фулхем.