Гранада — Райо Вальєкано — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-22 00:32 21 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Райо Вальєкано — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

21 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Гранада - Райо Вальекано - 0:2. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Райо Вальекано - 0:2. Чемпионат Испании, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 2-й тур

Гранада (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:2 (0:0)
Голи: Альваро Гарсія (75), Ісмаїла Сісс (79)

Предупредження: Жерар Гамбо (50), Ернандес (50)

Огляд матчу Гранада — Райо Вальєкано:

Нещодавно на стадіоні «Нуево Лос Карменес» відбулася зустріч команд «Гранада» і «Райо Вальєкано» в рамках Ла Ліги, що завершилася перемогою «Райо Вальєкано» з рахунком 0:2. Незважаючи на рахунок 0:0, у другому таймі «Райо Вальєкано» вдалося переломити ситуацію і здобути комфортну перемогу. На початку матчу обидві команди продемонстрували прагнення домінувати та контролювати гру. На 11-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гранади» Р. Санчес, що говорить про інтенсивність гри. Перший тайм тривав, обидві команди створили кілька моментів, але не змогли реалізувати їх. На 50-й хвилині суддя показав дві жовті картки — одну А. Ернандесу з команди «Райо Вальєкано», іншу Г. Гумбау з команди «Гранада». Це підкреслило фізичний характер матчу та прагнення гравців до перемоги. На 62-й хвилині «Гранада» зробила заміну: замість А. Пуертаса вийшов Х. Кальєхон. Райо Вальєкано також зробив дві швидкі заміни на 66-й хвилині: Р. Нтека замінив Р. Нтека замінив Р. де Томаса, а О. Трехо вийшов замість Х. де Фрутоса. Ці заміни додали свіжих сил обом командам і надали матчу нової динаміки. На 75-й хвилині «Райо Вальєкано» нарешті знайшов довгоочікуваний перелом.

А. Гарсія забив гол, вивівши команду в лідери. Потім відбулася третя заміна у складі «Райо Вальєкано»: У. Лопес замінив П. Сісса на 76-й хвилині. На 79-й хвилині «Райо Вальєкано» закріпив свою перемогу, коли П. Сіссу вдалося забити гол, збільшивши свою перевагу до 2:0. У відповідь на це «Гранада» зробила дві заміни: на 80-й хвилині Г. Вільяр замінив Г. Гумбау, а О. Мелендо — Ф. Дідью. Надії «Гранади» на повернення до перемоги були підірвані на 86-й хвилині, коли А. Пуертас отримав червону картку, скоротивши склад команди до десяти осіб. Райо Вальєкано скористався своєю перевагою і зробив дві пізні заміни. Ф. Лежен замінив А. Муміна на 88-й хвилині, а А. Гарсія вийшов замість Бебе. Гранада спробувала врятувати матч, зробивши останню заміну на 90-й хвилині. Замість Н. Петровича вийшов С. Руїс, а А. Переа замінив Р. Санчеса. Однак ці заміни не змогли переломити хід матчу, і він закінчився з рахунком 0:2 на користь «Райо Вальєкано». Гра продемонструвала дух суперництва та фізичну міць футболу Ла Ліги. Заслужену перемогу здобули гравці «Райо Вальєкано». Гранаді ж належить перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб надалі повернутися в гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Мальорка, Райо Вальєкано — Атлетіко.