Тобол — Вікторія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-24 19:00 24 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Тобол (Казахстан) і Вікторія (Чехія). ... Тобол — Вікторія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

24 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Тобол (Казахстан) і Вікторія (Чехія).

Тобол - Виктория - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаТобол - Виктория - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Тобол (Казахстан) — Вікторія (Чехія) — 1:2 (0:0)
Голи: S. Deblé (90+9) — Cadu (73), Лукаш Калвач (90)

Предупредження: Роман Асранкулов (62), Лукаш Калвач (85), Т. Чорі (90+8)

Огляд матчу Тобол — Вікторія:

У захопливому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА костанайський «Тобол» зустрівся з «Пльзеньєю» на Центральному стадіоні Костаная. Перший тайм закінчився перемогою «Пльзеня» з рахунком 1:2, але не обійшовся без напружених моментів на полі. У перерві рахунок залишився 0:0, і в другому таймі все залежало від гри. На початку другого тайму «Пльзень» зробив першу заміну на 56-й хвилині, коли П. Сульц вийшов на поле замість А. Влканової. Ця заміна надала команді нових сил і стала вирішальною в найближчі хвилини. Незабаром, на 59-й хвилині, ФК «Тобол» Костанай отримав жовту картку, оскільки Й. Іліч був покараний за свої дії на полі. Напруга зросла ще більше, коли на 62-й хвилині жовту картку отримав Р. Асранкулов з ФК «Тобол». На 69-й хвилині ФК «Тобол» зробив першу заміну в матчі — Ю. Скахов замінив Р. Оразова. Крім того, С. Жаринбетов був замінений на І. Івановича, що ще більше посилило атакувальну міць господарів поля. Однак на 73-й хвилині «Пльзень» вирвався вперед, коли Каду забив важливий гол, вивівши свою команду вперед. Гравці та вболівальники «Пльзеня» вибухнули від радості, розуміючи, що вони ще на крок ближче до перемоги.

На 85-й хвилині гравець «Пльзеня» Л. Калвач отримав жовту картку, що свідчить про напружений характер гри. Але на цьому драма не закінчилася: на 90-й хвилині Кальвач спокутував свою провину, забивши ще один гол у ворота «Пльзеня» і фактично закріпивши перемогу. Ближче до кінця матчу в складі обох команд стався шквал замін. Костанайський «Тобол» випустив С. Мужикова замість П. Забєліна і Б. Каірова замість П. Кіреєнка, відчайдушно намагаючись змінити хід гри. Третю заміну зробив і «Пльзень» — Я. Копич замінив Л. Холіка, а в останні хвилини матчу жовту картку отримав гравець «Пльзеня» Т. Чорі, що підкреслює інтенсивність і фізичну складову гри. На довершення драматизму на 90-й хвилині у ворота костанайського «Тобола» було призначено пенальті, що дало їм надію на порятунок нічиєї. С. Дебле впорався із завданням, але, на жаль, не зміг реалізувати пенальті, і матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Пльзені». Матч між костанайським «Тоболом» і «Пльзенью» був захопливим, сповненим напруженими моментами, жовтими картками та вирішальними замінами. Обидві команди вели наполегливу боротьбу, але в підсумку перемогу здобув Пльзень. Вболівальники отримали захоплююче видовище і, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть наступних матчів у Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вікторія — Тобол, Вікторія — Тобол.