РБ Лейпциг — Штутгарт — 5:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-25 23:36 25 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Штутгарт — 5:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

25 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

РБ Лейпциг - Штутгарт - 5:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Штутгарт - 5:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 5:1 (0:1)
Голи: Хенрікс (51), Д. Олмо (63), Опенда (66), Кевін Кампл (74), Хаві Сімонс (76) — С. Гірасі (35)

Предупредження: М. Роуз (45+7), Шлагер (61), Ліліан Еглофф (65)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Штутгарт:

У захопливому матчі Бундесліги, що відбувся на легендарній «Ред Булл Арені», «РБ Лейпциг» домінував над «ВФБ Штутгарт», відігравши відставання в рахунку в середині тайму і здобувши переконливу перемогу з рахунком 5:1. Цей матч продемонстрував невпинні атаки «РБ Лейпциг» і зміцнив їхні позиції однієї з найкращих команд ліги. Початок матчу був захопливим, обидві команди продемонстрували цілеспрямованість і рішучість. Проте вже на 35-й хвилині «Штутгарт» взяв гору. Нападник С. Гірассі, скориставшись помилкою в обороні «РБ Лейпциг», переправив м’яч повз воротаря і забезпечив гостям таку бажану перевагу. Ближче до перерви «РБ Лейпциг» опинився у скрутному становищі, коли на 45-й хвилині М. Роуз отримав жовту картку. Однак у перерві команда перегрупувалася і вийшла на другий тайм у всеозброєнні. Рішучість «РБ Лейпциг» принесла свої плоди вже через шість хвилин після початку другого тайму, коли Б. Генріхс ударом головою вразив ворота суперника. На 53-й хвилині «РБ Лейпциг» подвоїв свою перевагу завдяки голу Л. Опенди, але гол було визнано не зарахованим. Незважаючи на цю невдачу, «РБ Лейпциг» продовжував іти вперед, демонструючи свою майстерність в атаці. На 58-й хвилині «ВФБ Штутгарт» здійснив першу заміну, випустивши замість Б. Соси Сіласа, в надії переломити хід матчу на свою користь. Однак натиск «РБ Лейпциг» виявився занадто сильним, і на 63-й хвилині «РБ Лейпциг» вийшов уперед завдяки точному удару Д. Ольмо.

Господарі поля продовжували домінувати, і вже за три хвилини Л. Опенда знайшов спокуту в заслуженому голі, збільшивши перевагу «РБ Лейпциг» до 3:1. На 70-й хвилині «ВфБ Штутгарт» зробив дві швидкі заміни: П. Штенцель і Л. Еглофф замінили Р. Массімо і Г. Харагучі відповідно, намагаючись змінити ситуацію. Але «РБ Лейпциг» не збирався опускати руки. На 74-й хвилині К. Кампль потужним ударом збільшив перевагу «РБ Лейпциг», чим ще більше деморалізував «ВФБ Штутгарт». Домінування господарів поля стало очевидним, коли всього через дві хвилини X. Сімонс добив м’яч у сітку воріт, і гості вже не змогли відігратися. На 79-й хвилині «РБ Лейпциг» здійснив шквал замін: Л. Опенда, X. Сімонс і Д. Ольмо замінили Е. Форсберга, Т. Вернера і Б. Сеско відповідно. Сеско відповідно. Ці заміни дозволили керівнику «РБ Лейпциг» дати відпочинок ключовим гравцям, не знижуючи при цьому інтенсивності гри. В останні хвилини матчу «РБ Лейпциг» ще раз продемонстрував свою глибину, зробивши ще дві заміни. На 85-й хвилині М. Сімакан і Д. Ольмо були замінені на Л. Клостерманна і К. Баумгартнера, що дало їм змогу отримати кілька цінних хвилин на полі. На 90-й хвилині «ВфБ Штутгарт» також здійснив дві заміни: Чон У Йон і К. Фюріх вийшли замість Й. Левелінга і М. Міттельштадта відповідно. Однак ці заміни виявилися занадто запізнілими, щоб врятувати гру. Впевнена перемога «РБ Лейпциг» із рахунком 5:1 свідчить про їхні амбіції та рішучість поборотися за титул чемпіона Бундесліги цього сезону. Завдяки сильній атаці та вражаючій глибині складу «РБ Лейпциг» дав зрозуміти своїм суперникам, що до них не можна ставитися легковажно.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — РБ Лейпциг, Штутгарт — Фрайбург.