Нант — Монако — 3:3. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-25 23:58 25 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Монако — 3:3. Чемпіонат Франції, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

25 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Монако (Франція).

Нант - Монако - 3:3. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Монако - 3:3. Чемпионат Франции, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 3-й тур

Нант (Франція) — Монако (Франція) — 3:3 (2:1)
Голи: Мостафа Мохамед (5), Жан-Шарль Кастеллетто (15), Мостафа Мохамед (48) — Мінаміно (27), Бен Єддер (59), Боаду (86)

Попередження: Жан-Шарль Кастеллетто (7), Вілфрід Сінго (9), Олександр Головін (55), Мутуссамі (65)

Огляд матчу Нант — Монако:

У захопливому поєдинку між командами «Нант» і «Монако» обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та рішучість домогтися перемоги. Матч проходив на легендарному стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено», де грає «Нант», і був частиною гострої конкурентної боротьби в Лізі 1. На глядачів чекало задоволення від самого початку, оскільки гра вибухнула з перших хвилин. Не гаючи часу, «Нант» взяв ініціативу у свої руки: вже на 5-й хвилині було призначено пенальті. Мостафа Мохамед впевнено вийшов уперед і майстерно реалізував пенальті, вивівши свою команду вперед. Однак радість «Нанта» була недовгою — вже за дві хвилини він отримав жовту картку. Попередження отримав Ж. Кастеллетто, що стало нагадуванням про запеклий характер поєдинку. Незабаром «Монако» наслідував цей приклад, і на 9-й хвилині жовту картку отримав С. Сінго. Не звертаючи уваги на вилучення, «Нант» продовжував іти вперед і на 15-й хвилині домігся свого. Ж. Кастеллетто спокутував свою провину, забивши гол, збільшивши перевагу своєї команди і залишивши в заціпенінні оборону «Монако». «Монако» швидко перегрупувався і відповів своїм голом на 27-й хвилині.

Т. Мінаміно опинився в потрібному місці в потрібний час і, скориставшись помилкою захисту, повернув свою команду в гру. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди не збиралися збавляти обертів. «Нант» знову почав гру жваво: на 48-й хвилині Мостафа Мохамед забив свій другий гол у матчі. Це дало змогу «Нанту» вийти вперед із рахунком 3:1 і залишити «Монако» в нелегкій боротьбі. «Монако» не став здаватися і продемонстрував свою стійкість, відігравшись на 58-й хвилині. В. Бен Єддер проявив свої хижацькі інстинкти, скориставшись гольовою можливістю, і скоротив відставання до одного м’яча. Під час матчу обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб привнести свіжі сили у свої склади. На 60-й хвилині «Нант» замінив К. Бамбу на С. Мутуссамі. Однак уже через п’ять хвилин Мутуссамі отримав жовту картку, поповнивши число вилучень у матчі. На 69-й хвилині «Нант» здійснив ще дві заміни: Д. Аугусто і М. Сімон вийшли замість М. Сіссоко та І. Ганаго відповідно. У відповідь «Монако» на 74-й хвилині ввів у гру Вандерсона замість К. Діатти, намагаючись зрівняти рахунок. Час минав, а напруга в матчі залишалася високою. На 81-й хвилині «Нант» зробив ще дві заміни, випустивши К. Мерлена і Ж. Хаджама для посилення атаки. У відповідь «Монако» ввів у гру С. Магассу замість М. Боаду. На 85-й хвилині, коли матч уже хилився до завершення, «Монако» вдалося знову вразити ворота суперника. М. Боаду, який вийшов на заміну, довів свою спроможність, забивши вирішальний гол, що врятував нічию для його команди. Гра закінчилася внічию 3:3, обидві команди продемонстрували свої атакувальні можливості і той настрій, який став характерним для Ліги 1. І «Нант», і «Монако» залишилися задоволені своїм виступом, хоча, можливо, і шкодують, що не взяли всі три очки. Однак цей матч довів, що у футболі може статися все, що завгодно, і обидві команди можуть втішитися тим, що боролися до фінального свистка. Хоча конкретні дані про дату, час і раунд цього матчу не наводяться, ясно, що незалежно від того, коли він відбувся, це було незабутнє видовище. Футбольні вболівальники отримали можливість побачити видовище, що відображає майстерність, пристрасть і драматизм, яке є втіленням краси цього виду спорту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Марсель, Монако — Ланс.