Борнмут — Тоттенгем — 0:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 16:32 26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Тоттенгем — 0:2. Чемпіонат Англії, 3-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 3-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Борнмут - Тоттенхэм - 0:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Тоттенхэм - 0:2. Чемпионат Англии, 3-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 3-й тур

Борнмут (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 0:2 (0:1)
Голи: Медісон (17), Кулусевскі (63)

Попередження: Келлі (45+1), Біссума (53), Рішарлісон (54), Перішич (71)

Огляд матчу Борнмут — Тоттенгем:

«Тоттенгем Хотспур» здобув перемогу над «АФК Борнмут» у захопливому поєдинку Прем’єр-Ліги на стадіоні «Vitality Stadium». Матч закінчився з рахунком 0:2, і «Тоттенгем» виявився занадто сильним для своїх суперників. Саме «Тоттенгем» взяв першу кров на 17-й хвилині, коли Джеймс Меддісон ефектно пробив по воротах. Цей гол надав «Тоттенгему» впевненості у своїх силах і дозволив домінувати в першому таймі. «Борнмут» наполегливо намагався повернутися в гру, але незадовго до перерви виявився не на боці судді. Ллойд Келлі отримав жовту картку, залишивши свою команду в хиткому становищі перед перервою. На початку другого тайму «Борнмут» зробив заміну, намагаючись переломити хід матчу. Джейкоб Ротвелл був замінений на Льюїса Кука в надії привнести більше креативу в гру півзахисту. Однак оборонна лінія «Тоттенхема» не здригнулася, звівши нанівець усі зусилля «Борнмута» в атаці. Ів Біссума та Річарлісон отримали жовті картки, продемонструвавши своє прагнення відстояти перевагу. На 59-й хвилині менеджер «Тоттенхема» вирішив провести тактичні зміни, ввівши в гру П’єра-Еміля Сарра замість Івана Перішича. Цей хід приніс свої плоди вже за чотири хвилини, коли Деян Кулусевскі подвоїв перевагу «Тоттенхема» вдалим голом.

Напруга у грі почала наростати, і на 71-й хвилині Іван Перішич також отримав жовту картку у складі «Тоттенхема». «Борнмут» зробив кілька замін, відчайдушно намагаючись відігратися. На 73-й хвилині замість Девіда Брукса вийшов Антуан Семеньо, але зміни не принесли бажаного результату. Під кінець тайму обидві команди зробили чергові заміни, щоб освіжити свої склади. У «Тоттенхема» замість Джеймса Меддісона вийшов Олівер Скіпп, а в «Борнмута» замість Річарлісона і Джеймі Ентоні — Патрік Хойб’єрг і Джордан Клюйверт. У кінцівці матчу «Тоттенгем» зробив дві останні заміни: замість Іва Біссуми і Дам’єна Удоги вийшли Папе Гуйє і Бен Девіс. Борнмут також зробив пізню заміну: Філіп Біллінг замінив Кейнана Мура на 86-й хвилині. У підсумку «Тоттенгем» утримав перевагу в два м’ячі і здобув важливу перемогу в Прем’єр-лізі. «Борнмут» боровся щосили, але ранній гол «Тоттенхема» і надійна оборона виявилися занадто складним завданням. Матч продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, а «Тоттенгем» у підсумку показав, чому він вважається однією з найкращих команд у лізі. «Борнмут» буде розчарований результатом, але зможе винести уроки зі своєї гри. Під час сезону Прем’єр-ліги обидві команди будуть прагнути до того, щоб розвинути успіх у цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Борнмут, Бернлі — Тоттенгем.