Фрайбург — Вердер — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 18:29 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Вердер — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Фрайбург - Вердер - 0:0. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Вердер - 0:0. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Романо Шмід (6), Л. Кюблер (38), Ніколас Хьофлер (45), Марко Фрідл (55)

Огляд матчу Фрайбург — Вердер:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Фрайбург» і «Вердер Бремен» обидві команди показали запеклу боротьбу, що призвело до напруженого поєдинку. На стадіоні «Європа-Парк» уболівальники з нетерпінням чекали виходу своїх улюблених команд на поле. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, жодна з команд не змогла пробити оборону суперника. Напад «Фрайбурга» був, безумовно, загрозливим, але задня лінія «Вердера Бремена» виявилася стійкою і не дозволила команді вийти вперед. Рахунок у перерві залишився 0:0, що обіцяло захопливий другий тайм. Обидві команди демонстрували агресивний стиль гри, внаслідок чого суддя неодноразово показував жовті картки. На 6-й хвилині за грубе порушення правил був попереджений гравець бременського «Вердера» Р. Шмід. На 38-й хвилині в суддівській книжці опинився і гравець «Фрайбурга» Л. Кублер. Перед самою перервою Н. Хофлер із «Фрайбурга» отримав ще одну жовту картку, що ще більше загострило обстановку в матчі. У другому таймі до числа вилучених гравців приєднався М. Фрідль, який отримав жовту картку на 55-й хвилині.

На 61-й хвилині «Фрайбург» зробив першу заміну, випустивши замість М. Філіпа Р. Саллаї. Ця заміна надала атаці команди нових сил, але тільки на 90-й хвилині відбувся перший і єдиний гол. Героєм матчу став гравець «Фрайбурга» М. Філіп, який на останніх хвилинах зустрічі вразив ворота суперника. Домашні глядачі раділи, коли їхня команда нарешті вийшла з глухого кута і повела в рахунку 1:0. На розчарування вболівальників бременського «Вердера», попри поразку, «Фрайбург» вийшов переможцем. Незважаючи на поразку, бременці до останньої хвилини вели запеклу боротьбу. Обидві команди протягом усього матчу демонстрували приголомшливий атлетизм і цілеспрямованість, не перестаючи прагнути до перемоги. Заміни, зроблені обома тренерами, додали непередбачуваності грі, надавши їй різної динаміки і додавши свіжих сил. Цей матч Бундесліги напевно запам’ятається як запекла боротьба двох сильних команд. Пізній виграш «Фрайбурга» забезпечив три дорогоцінних очки, а «Вердер Бремен», безсумнівно, замислиться над згаяними можливостями і буде прагнути до вдосконалення в майбутніх зустрічах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Фрайбург, Вердер — Майнц.