Бохум — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-26 18:30 26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Боруссія Д — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

26 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Боруссія Д (Дортмунд).

Бохум - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - Боруссия Д - 1:1. Чемпионат Германии, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 2-й тур

Бохум (Німеччина) — Боруссія Д (Дортмунд) — 1:1 (1:0)
Голи: К. Штегер (13) — Мален (56)

Предупредження: К. Штегер (66), Беро (71), Е. Кан (75)

Огляд матчу Бохум — Боруссія Д:

У захопливому поєдинку Бундесліги ВФЛ Бохум на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» утримав нічию з дортмундською «Боруссією» — 1:1. Господарі поля, команда «ВфЛ Бохум», почали гру з приголомшливого початку, коли на 13-й хвилині Кевін Штогер вразив ворота суперника. Гол Штогера дозволив господарям поля з перших хвилин повести в рахунку і розлютити глядачів. На початку матчу «Бохум» домінував на полі та створив ще кілька моментів, але не зміг їх реалізувати. На початку другого тайму дортмундська «Боруссія» зробила першу заміну, випустивши на 46-й хвилині Матса Хуммельса замість Нікласа Зюле. Ця заміна немов вдихнула життя в дортмундців, які стали активніше пресингувати і домагатися рівного рахунку. Наполегливість дортмундців принесла свої плоди на 56-й хвилині, коли Донні Мален ударом головою зрівняв рахунок — 1:1. Бохум, вирішивши не втратити три очки, зробив дві швидкі заміни. На 59-й хвилині Такума Асано замінив Крістофера Антуї-Аджея, а Патрік Хофманн вийшов замість Марвіна Брошинського. На 62-й хвилині дортмундці, бажаючи вийти з глухого кута, також зробили дві заміни. На заміну вийшли Марсель Сабітцер і Карім Адеємі, які додали свіжості та креативності атаці дортмундців.

У міру того, як гра тривала і напруга наростала, обидві команди опинилися в суддівській книзі: жовті картки отримали гравці «Бохума» Кевін Штогер і Мергім Беро, а також гравець дортмундців Емре Кан. У заключній стадії матчу обидві команди пішли на додаткові заміни, щоб знайти різні шляхи для досягнення переможного голу. На 80-й хвилині замість Крістіана Гамбоа у складі «Бохума» вийшов Фелікс Пасслак. Несподівано Штогера, який забив перший гол «Бохума», було замінено на Паскаля Остерхаге. Дортмундці також зробили три заміни: Штефан Халлер, Фіте Нмеха і Джуд Беллінгем замінили відповідно Юссуфа Мукоко, Шкодрана Мустафі і Джеймі Біное-Гіттенса. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодна з них не змогла домогтися переможного гола. У підсумку матч завершився з рахунком 1:1, що дало змогу домогтися захопливої та напруженої нічиєї. Цей результат можна вважати позитивним для «ВФЛ Бохум», який зумів здобути перемогу над сильною дортмундською «Боруссією». Нічия додасть їм впевненості у своїх силах і дозволить продовжити боротьбу в Бундеслізі. З іншого боку, дортмундці будуть розчаровані втратою очок, але у них попереду ще багато матчів, щоб надолужити згаяне. Загалом матч між «Бохумом» і дортмундською «Боруссією» продемонстрував конкурентну і захопливу природу футболу Бундесліги. Обидві команди можуть винести цінні уроки і продовжити роботу над досягненням своїх цілей у цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Бохум, Боруссія Д — Гайденгайм.