Колос — Шахтар — 0:2. Чемпіонат України, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-27 17:00 27 серпня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Шахтар — 0:2. Чемпіонат України, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

27 серпня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Шахтар (Донецьк).

Колос - Шахтер - 0:2. Чемпионат Украины, 5-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Шахтер - 0:2. Чемпионат Украины, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 5-й тур

Колос (Ковалівка) — Шахтар (Донецьк) — 0:2 (0:2)
Голи: Назарина (25), O. Кащук (45+2)

Попередження: M. Burda (32), Судаков (89)

Огляд матчу Колос — Шахтар:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Колос» ковалівський «Колос» протистояв грізному донецькому «Шахтарю». Від самого початку матчу атмосфера була напруженою, обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги. У перерві рахунок був 0:2 на користь донецького «Шахтаря», який з перших хвилин продемонстрував свою майстерність в атаці. На 25-й хвилині Ю. Назар’їн з донецького «Шахтаря» відкрив рахунок, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу.

Цей гол задав тон усьому матчу і вивів «Колос Ковалівку» з рівноваги, але «Колос Ковалівка» відбилася, показавши на полі свою рішучість і стійкість. На 32-й хвилині М. Бурда з команди «Колос Ковалівка» отримав жовту картку, що свідчить про наростання напруженості в грі. На 38-й хвилині червону картку отримав Г. Гочолейшвілі з донецького «Шахтаря», залишивши свою команду вдесятьох. «Колос Ковалівка» скористався можливістю провести заміну і ввести в гру свіжі сили. На 41-й хвилині О. Богданов замінив С. Болбата, що додало атаці нової енергії. Однак радість була недовгою — перед самою перервою О. Кащук із донецького «Шахтаря» забив ще один гол, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу. На початку другого тайму «Колос Ковалівка» зробив ще одну заміну на 46-й хвилині: Д. Безбородько замінив А. Салабая. Цей тактичний хід був спрямований на зміцнення оборони і продовження боротьби з донецьким «Шахтарем». Протягом усього другого тайму обидві команди вносили стратегічні зміни до своїх складів. На 60-й хвилині «Колос Ковалівка» замінив О. Демченка на В. Велетена, сподіваючись створити більше можливостей для взяття воріт. Донецький «Шахтар» також використав свої заміни, ввівши до складу Ю. Коноплю замість О. Кашака. Конопля замість О. Кащука та Є. Козик замість Ю. Ракицького на 64-й і 65-й хвилинах відповідно. Крім того, Д. Сікан вийшов замість Г. Судакова, а О. Зубков на 65-й хвилині замінив Б. В’юнника, продемонструвавши тим самим глибину складу. Не припиняючи тиску, донецький «Шахтар» зробив п’яту заміну на 75-й хвилині: Т. Степаненка замінив Д. Кастільо. Останню заміну «Колос» зробив на 82-й хвилині, випустивши замість Рангеля С. Мякушка. Ближче до кінця матчу напруга наростала, що призвело до жовтої картки Г. Судакова з донецького «Шахтаря» на 89-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля «Колоса», матч закінчився з рахунком 0:2 на користь донецького «Шахтаря». Ця перемога ще більше зміцнила позиції донецького «Шахтаря» як грізної сили в Прем’єр-лізі. Грамотна гра навіть удесятьох і грамотні заміни стали ключовими факторами перемоги над ковалівським «Колосом» на стадіоні «Колос».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Колос — Кривбас, Минай — Шахтар.