Оболонь — Кривбас — 0:0. Чемпіонат України, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-28 20:56 28 серпня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Кривбас — 0:0. Чемпіонат України, 5-й тур. Огляд матчу, статистика

28 серпня відбувся один із матчів 5-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Кривбас (Кривий Ріг).

Оболонь - Кривбасс - 0:0. Чемпионат Украины, 5-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Кривбасс - 0:0. Чемпионат Украины, 5-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 5-й тур

Оболонь (Київ) — Кривбас (Кривий Ріг) — 0:0 (0:0)

Предупредження: O. Слободян (34), M. Луньов (41)

Огляд матчу Оболонь — Кривбас:

Футбольний матч Прем’єр-ліги між командами «Оболонь-Бровар» і «Гірник» завершився безгольовою нічиєю, причому обидві команди так і не змогли забити жодного гола. Матч проходив на стадіоні «Оболонь-Арена», вболівальники з нетерпінням чекали на свої улюблені команди. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі між командами, жодна з них не змогла вийти з глухого кута. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали перелому в другому таймі. Під час матчу суддя показав кілька жовтих карток, що відображає змагальний характер гри. На 34-й хвилині гравець «Оболоні-Бровар» О. Слободян отримав попередження за занадто агресивну поведінку. Незабаром після цього, на 41-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Гірника» М. Луньов. На початку другого тайму обидві команди провели заміни, намагаючись привнести у свої склади нові сили. На 46-й хвилині у складі «Гірника» замість О. Кожушка з’явився Д. Устименко, а «Оболонь-Бровар» замінила О. Слободяна на В. Грушу.

Заміни тривали впродовж усього матчу, і обидві команди шукали іскру творчості або можливість змінити хід гри на свою користь. На 65-й хвилині Гірник зробив ще дві заміни, замінивши Г. Іліча на Я. По та Ю. Вакулка на К. Приходька. У спробі посилити атакувальні можливості «Оболонь-Бровар» також замінила І. Краснопіра на О. Османа. З плином часу напруга матчу наростала, і заміни стали частішими. На 73-й хвилині Гірник поміняв М. Задераку на Д. Кузика. На 80-й хвилині «Оболонь-Бровар» відповіла четвертою заміною — замість Д. Нагієва на поле вийшов Р. Тарануха. Коли до кінця матчу залишалося кілька хвилин, «Гірник» зробив останню заміну, замінивши на 86-й хвилині М. Луньова на В. Семотюка. Незважаючи на те, що матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували майстерність в обороні і зводили нанівець усі загрози атаки, фінальний свисток пролунав так, що рахунок на табло залишився 0:0. І хоча вболівальників такий результат засмутив, не можна сумніватися в рішучості обох команд, проявленій упродовж усього матчу. У підсумку «Оболонь-Бровар» і «Гірник» залишилися в пошуках своєї першої перемоги в Прем’єр-лізі. Проте матч став свідченням конкурентної боротьби в лізі, майстерності та завзятості обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Оболонь, Колос — Кривбас.