«Динамо» завершило виступ у єврокубках-2023/24. «Бешикташ» — «Динамо» — 1:0. Огляд матчу, статистика

2023-08-31 22:55 Цього четверга відбуваються матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій. В одному з них у Стамбулі зустрічалися ... «Динамо» завершило виступ у єврокубках-2023/24. «Бешикташ» — «Динамо» — 1:0. Огляд матчу, статистика

Цього четверга відбуваються матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги конференцій. В одному з них у Стамбулі зустрічалися київське «Динамо», яке з рахунком 0:1 поступилося місцевому «Бешикташу» і за сумою двох зустрічей (2:3, 0:1) вибуло з турніру.

Ліга конференцій. Плей-офф раунд кваліфікації. Матч-відповідь

«БЕШИКТАШ» (Стамбул, Туреччина) — «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 1:0 (0:0)
Гол: Абубакар (52)

Перший матч — 3:2

Попередження: Булут (33), Коллі (34), Абубакар (53), Розьє (58), Мулека (72), Учан (82) — Шапаренко (30), Сидорчук (39), Попов (48)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (77.Беніто, 89), 4.Попов, 34.Сирота, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К) (6.Бражко, 85), 10.Шапаренко (18.Андрієвський, 76) — 20.Караваєв, 29.Буяльський, 91.Волошин (30.Діалло, 76) — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 8.Шепелєв, 9.Перріс, 25.Дячук, 37.Царенко, 40.Біловар, 92.Рамадані.

«Бешикташ»: 34.Гюнок (К), 6.Коллі, 20.Уйсал (К), 24.Розьє, 4.Булут, 8.Учан (15.Окслейд-Чемберлен, 86), 19.Хаджіахметовіч, 83.Фернандеш, 40.Мулека (7.Ребіч, 76), 11.Рашица (22.Зайнутдінов, 76), 10.Абубакар (9.Тосун, 81).
Запасні: 1.Дестаноглу, 97.Ювакуран, 21.Тикназ, 23.Йилмаз, 27.Делібаш, 41.Акгюн, 71.Онана, 77.Мераш.

«Бешикташ» очікувано зі стартовим свистком пішов в атаку, і вже на другій хвилині зустрічі біля воріт «Динамо» було дуже небезпечно — це Мулека завершив флангову атаку своєї команди ударом головою з лінії воротарського майданчика, і тільки блискуча реакція Бущана вберегла киян від голу. Загалом, хоч стартовий натиск господарів поля і виглядав відчутним, але тривав він недовго — ближче до 10-ї хвилини матчу гра заспокоїлася. Проте незабаром «Бешикташ» знову був близький до успіху, і знову — зусиллями Мулеки. Спершу він знову пробив головою із забійної відстані, але влучив у голову своєму партнеру. А потім конголезець завдав удару метрів із 20-ти, і м’яч влучив у штангу воріт «Динамо».

На все це кияни відповіли тільки на 23-й хвилині зустрічі — це Ванат пробив метрів з 25-ти, і вийшло зовсім трохи вище поперечини. А за п’ять хвилин уже Попов після подачі зі штрафного та скидки від Ваната підправляв м’яч у ворота — знову поруч із ціллю.

Надалі «Бешикташ» ніби як і грав першим номером, але гостроти біля воріт «Динамо» вже не створював. Відзначити можна, хіба що, удар Фернандеша зі штрафного, після якого м’яч пролетів поруч зі штангою. В іншому гольових шансів у господарів поля в цьому відрізку матчу не було. У підсумку, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Другий тайм «Бешикташ» почав так само активно, як і першу половину зустрічі, і дуже швидко зумів відкрити рахунок. Уже на 48-й хвилині зустрічі до успіху був близький Учан, який небезпечно пробив зі штрафного, і Бущан ледве дотягнувся до м’яча. Ну а за чотири хвилини Абубакар узяв гру на себе, увірвався в штрафний майданчик «Динамо» зліва і хльостким ударом відправив м’яч у дальній кут воріт — 1:0.

Пропустивши гол, динамівці побігли було в атаку, але жодних проблем обороні «Бешикташа» не створили. У результаті, господарі поля знову взяли матч під свій контроль, але вже не були такими наполегливими у своїх атакувальних діях, як це було за рахунку 0:0. Команда ж Луческу відчувала величезні складнощі в пошуку хоч якихось ідей у своїй грі. Дивлячись на дії «Динамо» в цьому відрізку матчу, було категорично складно зрозуміти, за рахунок чого взагалі команда Луческу розраховує забити хоча б один м’яч. А ось «Бешикташ» незабаром знову був близький до успіху: на 73-й хвилині зустрічі Мулека, отримавши передачу в лівій частині штрафного майданчика, завдав обвідного удару, і Бущану довелося потрудитися, щоб перевести гру на кутовий.

Але на 83-й хвилині «Динамо» нарешті зуміло показати хоч якийсь результат — перший (і, як виявилося, єдиний) удар у площину воріт. За весь матч! Це Андрієвський пробив зі штрафного повз стінку, м’яч летів у ціль, але Гюнок упевнено накрив м’яч. «Бешикташ» тут же відповів ударом Зайнутдінова метрів із семи, і тут уже Бущан продемонстрував чудову реакцію і вкотре врятував свою команду від голу.

На цьому події матчу вичерпалися, і головний арбітр зафіксував перемогу «Бешикташа» з рахунком 1:0. Таким чином, за сумою двох зустрічей (2:3, 0:1) «Динамо» не зуміло розв’язати задачу з виходу до групового етапу Ліги конференцій і завершило свою єврокубкову кампанію сезону-2023/24.