Вікторія — Тобол — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-31 21:56 31 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вікторія (Чехія) і Тобол (Казахстан). ... Вікторія — Тобол — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

31 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Вікторія (Чехія) і Тобол (Казахстан).

Виктория - Тобол - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаВиктория - Тобол - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Вікторія (Чехія) — Тобол (Казахстан) — 3:0 (1:0)
Голи: Т. Чорі (32), R. Durosinmi (59), I. Траоре (90+3)

Попередження: Багдат Каїров (3), B. Галим (85), I. Іванович (86), Дж. Климент (86)

Огляд матчу Вікторія — Тобол:

У захопливому поєдинку на стадіоні Doosan Aréna «Пльзень» здобув упевнену перемогу над костанайським «Тоболом» у рамках Ліги Європи УЄФА. Рахунок 1:0 у перерві продемонстрував перевагу «Пльзеня», яку було закріплено підсумковим рахунком 3:0. На початку матчу обидві команди продемонстрували прагнення взяти гру під свій контроль. Уже на 3-й хвилині костанайський «Тобол» отримав жовту картку: Б. Каіров був попереджений за грубе порушення правил. Зусилля казахстанської команди були виправдані на 32-й хвилині, коли Т. Чорі відкрив рахунок у матчі і вивів свою команду вперед. Попри всі зусилля, на 59-й хвилині костанайський «Тобол» виявився відкинутим на два м’ячі. Р. Дуросінмі з Пльзеня, скориставшись помилкою в обороні, збільшив перевагу своєї команди і залишив казахстанську команду в скрутному становищі. Відбулася зміна менеджерів, обидві команди провели заміни, намагаючись переломити хід матчу. На 53-й хвилині замість І. Траоре вийшов П. Сульц із «Пльзені», а на 61-й хвилині замість І. Чеснокова і М. Мркаїча у складі костанайського «Тобола» з’явилися С. Жаринбетов і С. Дебле відповідно.

У складі костанайського «Тобола» замість І. Івановича на поле також вийшов М. Вукадинович. Однак заміни не змінили перебігу гри, і пльзеньці продовжили домінувати. На 77-й хвилині пльзеньський гравець Т. Чорі, який уже довів свою спроможність голом на початку матчу, був замінений на Я. Климента, а на 78-й хвилині ФК «Тобол-Костанай» спробував скоротити відставання, ввівши в гру Я. Іліча замість П. Забеліна. Однак переломити хід зустрічі не вдалося, і казахстанці не змогли влучити у площину воріт. У міру наближення до кінця матчу стала накопичуватися кількість жовтих карток. На 85-й хвилині попередження отримав гравець костанайського «Тобола» Б. Галим, на 86-й хвилині — Я. Климент із «Пльзені» та І. Іванович із «Тобола». На 86-й хвилині замість М. Видри був замінений гравець «Пльзені» Р. Дуросінмі, що додало свіжих сил в атакувальні можливості «Пльзені». Заміна виявилася результативною, оскільки І. Траоре забив гол на 90-й хвилині. Пльзень відсвяткував переконливу перемогу над костанайським «Тоболом», продемонструвавши свою перевагу в матчі Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні Doosan Aréna. Ця перемога ставить «Пльзень» у вигідне становище в боротьбі за успіх у змаганні.