Ференцварош — Жальгіріс — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-31 22:56 31 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) і Жальгіріс (Литва). ... Ференцварош — Жальгіріс — 3:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

31 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) і Жальгіріс (Литва).

Ференцварош - Жальгирис - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФеренцварош - Жальгирис - 3:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Ференцварош (Угорщина) — Жальгіріс (Литва) — 3:0 (2:0)
Голи: А. Траоре (4), B. Varga (42), А. Траоре (48)

Предупредження: Себраїл Макрекіс (90+2)

Огляд матчу Ференцварош — Жальгіріс:

ТК «Ференцварош» домінував у матчі з ФК «Жальгіріс Вільнюс», здобувши комфортну перемогу з підсумковим рахунком 3:0 у рамках Ліги Конференції Європи УЄФА. Гра проходила на домашньому стадіоні «Ференцваросі» — Groupama Aréna. Перший тайм почався для «Ференцваросі» впевнено: вже на 4-й хвилині А. Траоре забив гол. Цей гол задав тон вражаючій майстерності та рішучості господарів поля. Вони продовжували чинити тиск на ФК «Жальгіріс Вільнюс», неодноразово намагаючись збільшити свою перевагу. На 23-й хвилині ФК «Жальгіріс Вільнюс» зробив першу заміну, замінивши Е. Гертмонаса на Т. Дуку. Ця зміна у складі мало вплинула на перебіг гри, оскільки ТК «Ференцваросі» продовжував домінувати на полі. На 38-й хвилині Маркіньос із ТК «Ференцваросі» отримав жовту картку. Гра ставала дедалі гострішою, обидві команди боролися за контроль над м’ячем. Однак саме ТК «Ференцваросі» використовував свої можливості. На 42-й хвилині ТК «Ференцваросі» було призначено пенальті, який Б. Варга майстерно реалізував. Це ще більше зміцнило перевагу ТК «Ференцвароші» перед перервою — 2:0. Другий тайм розпочався з двох замін у складі ТК «Ференцвароші». Б. Варга замінив А. Пешича, а Маркіньос — Т. К. Нгуєна. Ці кадрові зміни додали команді нових сил, що призвело до чергового голу на 48-й хвилині.

А. Траоре вдруге за матч влучив у ворота суперника, збільшивши перевагу «Ференцваросі ТК» до значних 3:0. Незважаючи на всі зусилля, на 54-й хвилині у «Ференцваросі ТК» було скасовано гол через положення «поза грою». Команда продовжувала йти вперед, прагнучи збільшити свою перевагу, але і в цьому випадку їй не вдалося домогтися успіху. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін. У складі ТК «Ференцваросі» на 65-й хвилині замість А. Траоре і М. Абу Фані вийшли К. Ліштес і М. Бен Ромдане, а в складі ФК «Жальгіріс Вільнюс» — дві заміни: П. Маміч на М. Павеліча та О. На 66-й хвилині замість К. Казуколоваса вийшов Ю. Карашима, а на 71-й хвилині замість Р. Янсонаса — Д. Казлаускас. На 73-й хвилині ТК «Ференцваросі» зробив останню заміну, випустивши замість К. Раміреса Е. Цівіка. У міру того як час минав, напруга знову наростала, що призвело до жовтої картки К. Макрекіса з ТК «Ференцваросі» на 90-й хвилині. Однак це мало вплинуло на настрій господарів поля, які здобули перемогу з підсумковим рахунком 3:0. Вражаюча гра ТК «Ференцваросі» в цьому матчі Ліги Європейської Конференції УЄФА продемонструвала їхню майстерність, командну роботу та вміння використовувати свої шанси. Це була впевнена перемога, яка, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у собі в міру просування турнірними сходами.