Колишній форвард київського «Динамо», а нині відомий футбольний експерт Віктор Леоненко категорично не вірить в те, що підопічним Сергія Реброва до снаги набрати більше ніж одне, максимум два очка в двох вересневих матчах відбору на Євро-2024.
— Чи візьме Україна хоч очко з Англією та Італією? Випадково внічию зіграти можна, що з одними, що з іншими, а от закономірно, звісно, ні. Шансів жодних! Не забувайте, що в нас вийде команда запасних. Хоча при фарті можна все, що завгодно створити. Але все ж таки, думаю, будемо з нулем, — сказав Леоненко в Телеграмі.
-
Олександр Кучад
- Эксперт
10.09.2023 08:56
Чим більше цей "експерт" на сайті - тим більше зневаги до нього... більше 30 років проживає в Україні, а як був парашником, так ним і залишився...
- 1
-
bob
- Начинающий писатель
10.09.2023 01:20
Тоже ошибся с Англией как и Леон!
- 1
-
Сергей Жученко(svz60)
- Старожил
10.09.2023 00:17
Любитель пива,типа эксперт и аналитик будь повнимательнее.Времена сейчас не спокойные,мало ли что.Пора завязывать с этой твоей тупой беспридельщиной.Многих уже обидеть успел,да и задолбал всех,специалист хренов.
- 1
-
Igor W
- Опытный писатель
09.09.2023 23:42
Народ, расслабьтесь, он же нас просто троллит, набирая себе популярность на хейте...
- 1
-
oleg melnyk(om7)
- Опытный писатель
09.09.2023 23:26
Цей москаль лиш пиzдить намагаючись висмоктати "сенсацію" з пальця. А Шурік публікує його, та інших подібних " експертів" в гонитві за рейтингом.
- -1
-
Дмитро
- Начинающий писатель
09.09.2023 23:20
То чудо в хаті в шапці сидить. Візитна карточка кацапа.
- 1
-
Сергей Сантин(santana-s)
- Начинающий писатель
09.09.2023 22:07
Бу-га-га!!!!!!))))))))))) В черговий раз самий експертний експерт з усіх експертів обісрався!!!!))))))))))))))))
- 2
-
СЕРГЕЙ ЗУЕВ(AKKOR)
- Наставник
09.09.2023 21:56
До каких пор на нашем сайте будут глупейшие высказывания этого ничтожества Леоненко!?Ну задолбал уже своей тупостью и примитивизмом!!
- 1
-
Игорь Бока Хуниор
- Наставник
09.09.2023 21:54
Шансов стать Человеком нет у тебя . Ни единого!
- 1
-
A G(Toha111)
- Эксперт
09.09.2023 21:51
Довбодятел вітя кацапович - нуль це ти.
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
09.09.2023 21:33
Что, алкоголик, не угадал ?
- 2
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
09.09.2023 21:32
Вітя Леоненко !!! ну що ??!! як там з шансами ?? Вітя ти мабуть забув хто тренує нашу збірну ??! то це Сергій Станіславович Ребров !!!! так він вміє робити з гівна цукерочку що й продемонстрував сьогодні !! найгірші гравці сьогодні були це Матвієнко Яремчук і Мудрик !! на жаль я від них такого не очікував !!! Кращим на подив був Конопля !! я від нього такого приємного сурпризу не очікував !! браво Фіма !!!
- 3
-
Nikolay Nikos(nikos77)
- Опытный писатель
09.09.2023 21:31
Чому дивуєтеся,звичайний кацап.
- 2
-
мнац щи
- Старожил
09.09.2023 21:14
Gандон пропитый!зЪеу?
- 1
-
V А(av777)
- Опытный писатель
09.09.2023 21:21
Не тільки пропитий, а ще і пробитий.
- 2
-
Сергей
- Начинающий писатель
09.09.2023 21:10
АбАсрАлся витя!
- 1