Відбір на Євро-2024. Італія — Україна — 2:1. Огляд матчу, статистика

2023-09-12 23:39 У вівторок, 12 вересня, збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового турніру Євро-2024 — ... Відбір на Євро-2024. Італія — Україна — 2:1. Огляд матчу, статистика

У вівторок, 12 вересня, збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового турніру Євро-2024 — у Мілані, проти збірної Італії.

Фото - Оксана Васильєва

Євро-2024. Відбірковий турнір. Група C.

ІТАЛІЯ УКРАЇНА 2:1 (2:1)
Голи: Фраттезі (12, 29) — Ярмоленко (41)

Попередження: Миколенко (38), Конопля (62), Степаненко (76), Забарний (78)

Україна: 1.Бущан — 2.Конопля, 4.Кривцов, 13.Забарний, 16.Миколенко — 6.Степаненко (5.Сидорчук, 83), 8.Судаков — 7.Ярмоленко (К) (10.Мудрик, 59), 17.Зінченко (14.Буяльський, 75), 15.Циганков (18.Ванат, 75), — 11.Довбик (9.Яремчук, 59).
Запасні: 12.Трубін, 23.Лунін, 3.Михайличенко, 19.Попов, 20.Зубков, 21.Караваєв, 22.Назарина.

Італія: 1.Доннарумма (К), 2.Ді Лоренцо, 15.Скальвіні, 23.Бастоні, 3.Дімарко (4.Бірагі, 58), 5.Локателлі, 8.Фраттезі, 18.Барелла (16.Крістанте, 83), 21.Дзаньоло (7.Орсоліні, 72), 20.Дзакканьї (11.Ньонто, 58), 10.Распадорі (9.Ретегі, 72).
Запасні: 12.Вікаріо, 22.Мерет, 6.Романьолі, 13.Дарміан, 14.Пессіна, 17.Іммобіле, 19.Казале.

Матч почався зі шквальних атак збірної Італії, і це на 12-й хвилині зустрічі призвело до голу. Після помилки Судакова м’яч дістався Фраттезі і той пробив метрів з десяти точно в нижній кут воріт української збірної — 1:0.

Надалі збірна Італії продовжувала володіти повною перевагою, а гостям ніяк не вдавалося досягти злагодженості у своїх діях як в обороні, так, тим паче, і в атаці. І це закінчилося другим голом у виконанні італійців. На 29-й хвилині зустрічі все той же Фраттезі, отримавши м’яч у штрафному майданчику збірної України після рикошету, пробив у нижній кут воріт Бущана. Боковий рефері зафіксував офсайд, але після використання системи VAR гол було зараховано — 2:0.

Лише наприкінці першого тайму збірна України зуміла налагодити гру в атаці. Але головне, що це принесло результат. На 41-й хвилині матчу Ярмоленко зіграв у штрафному майданчику збірної Італії на Довбика, той пробив по воротах, Доннарума парирував цей удар, але зрештою м’яч відскочив до того самого Ярмоленка, який зумів вразити ціль — 2:1, саме за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм збірній України вдався краще, ніж перша половина зустрічі. По воротах італійської збірної небезпечно пробивали Циганков і Довбик. Але й італійці мали шанси розвинути свій успіх. Так, на 61-й хвилині зустрічі Бущан виручив свою команду після удару Распадорі. А через сім хвилин м’яч і зовсім влучив у поперечину воріт збірної України.

Загалом весь цей тайм пройшов у відносно рівній боротьбі, в якій збірна України мала шанси уникнути поразки. Останню таку нагоду «синьо-жовті» мали на 85-й хвилині, коли атаку гостей ударом головою з близької відстані завершив Конопля, і м’яч пролетів у безпосередній близькості до стійки воріт збірної Італії. Але більшого українці цього вечора домогтися не зуміли. У підсумку, 2:1 — перемога італійської збірної.

Додамо, що в іншому матчі відбіркової групи «С» Північна Македонія обіграла в гостях Мальту — 2:0. У підсумку, поточне турнірне становище команд у групі набуло такого вигляду:

1. Англія — 13 очок (5 матчів)
2. Італія — 7 (4)
3. Україна — 7 (5)
4. Північна Македонія — 7 (5)
5. Мальта — 0 (5)

Додамо, що в наступному турі у відбірковій групі «С» зіграють: Україна — Північна Македонія, Італія — Мальта. Обидва матчі відбудуться 14 жовтня.