Іспанія — Кіпр — 6:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:27 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Кіпру. Испания ...

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Кіпру.

Испания - Кипр - 6:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИспания - Кипр - 6:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Іспанія — Кіпр — 6:0 (2:0)
Голи: Гаві (18), Мікель Мерінос (33)

Предупредження: Кастанос (45+3)

Огляд матчу Іспанія — Кіпр:

У відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні «Нуево Лос Карменес» збірна Іспанії здобула перемогу над командою Кіпру. Іспанська команда здобула вражаючу перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 6:0 в основний час. Матч продемонстрував майстерність і майстерність іспанських футболістів, які змусили своїх суперників боротися за перемогу. Із самого початку було видно, що Іспанія налаштована по-бойовому. Перший гол був забитий на 18-й хвилині завдяки вражаючому удару Гаві. Молодий іспанський гравець продемонстрував свій талант і потенціал, задавши тон усьому іншому матчу. З плином часу Іспанія продовжувала йти вперед, і на 33-й хвилині М. Меріно домігся успіху, подвоївши перевагу Іспанії. Однак гол, скасований через офсайд на 39-й хвилині, позбавив Іспанію можливості ще більше збільшити свою перевагу. Незважаючи на цю невдачу, іспанці зберігали рішучість і концентрацію, а А. Мората був близький до того, щоб забити гол. Перед самою перервою спалахнули пристрасті, бо на 45-й хвилині кіпріот Г. Кастанос отримав жовту картку. Це додало матчу додаткового напруження, оскільки обидві команди вийшли на другий тайм, бажаючи домогтися успіху.

У другому таймі обидві команди зробили кілька замін: Кіпр намагався повернутися в гру, а Іспанія — зберегти свою перевагу. На 46-й хвилині Кіпр зробив першу заміну: К. Кіріаку був замінений на М. Іоанну. На цій же хвилині Іспанія зробила дві заміни: Н. Вільямс і Ю. Піно вийшли замість своїх партнерів. На 61-й хвилині заміни продовжилися, і обидві команди зробили по кілька змін у складах. Свіжі сили надали грі нової енергії, дозволивши гравцям проявити свої індивідуальні якості і зробити внесок у загальну гру своїх команд. Домінування Іспанії було незаперечним: Хоселу забив гол на 70-й хвилині, а Ф. Торрес додав ще два голи на 73-й і 83-й хвилинах. А на 77-й хвилині А. Баена забив гол, ще більше зміцнивши перевагу Іспанії. Попри всі зусилля, Кіпр так і не зміг знайти свій ритм гри, а єдина заміна на 90-й хвилині виявилася надто пізньою. Підсумковий рахунок 6:0 відобразив переважну перевагу Іспанії протягом усього матчу. Ця переконлива перемога ще більше зміцнила позиції Іспанії як грізної сили в міжнародному футболі. Домінуюча гра проти Кіпру в цьому відбірковому матчі Чемпіонату Європи підкреслює глибину і талант іспанської команди. Продовжуючи свій шлях до Чемпіонату Європи, Іспанія, безсумнівно, вселяє страх у серця своїх майбутніх суперників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Іспанія — Шотландія, Кіпр — Норвегія.