Швейцарія — Андорра — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-09-13 00:41 12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Андорри. Швейцария ...

12 вересня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швейцарії та Збірна Андорри.

Швейцария - Андорра - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаШвейцария - Андорра - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Швейцарія — Андорра — 3:0 (0:0)
Голи:. Іттен (49)

Предупредження: Р. Фрейлер (22)

Огляд матчу Швейцарія — Андорра:

Швейцарія здобула перемогу над Андоррою у відбірковому матчі чемпіонату Європи У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Турбійон», Швейцарія здобула перемогу над Андоррою з рахунком 3:0. Незважаючи на те, що перший тайм закінчився з рахунком 0:0, у другому таймі швейцарська команда перехопила ініціативу і повела в рахунку. Перший момент у матчі стався на 22-й хвилині, коли швейцарський футболіст Р. Фройлер отримав жовту картку. Це стало вирішальним моментом для команди, оскільки змусило її переглянути свою стратегію і підхід до гри. На наступній хвилині Андорра зробила першу заміну: І. Ліма замінив Куку. Остаточно глухий кут був перерваний на 49-й хвилині, коли швейцарський футболіст К. Іттен забив гол, викликавши захоплення господарів поля. Це викликало сплеск впевненості у своїх силах у швейцарської команди, що призвело до серії вражаючих замін на 66-й хвилині. Р. Фройлер був замінений на Д. Соу, а замість Д. Ндойє вийшов З. Амдуні. Однак матч не обійшовся без жовтих карток. На 68-й хвилині був попереджений гравець збірної Андорри Е. Валес, потім Х. Гільєн, а на 69-й хвилині — швейцарець М. Аканджі.

На 70-й хвилині жовті картки отримали Й. Зоммер і М. Якін (обидва — Швейцарія). На 81-й хвилині Швейцарія провела третю заміну: К. Іттен замінив Н. Окафора. Домінування швейцарської команди проявилося на 84-й хвилині, коли Г. Кшака додав другий гол до свого рахунку, закріпивши перевагу і забезпечивши перемогу. Обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб освіжити склади. На 88-й хвилині Андорра замінила Х. Сервоса на Ф. Вієйтеса, а на 89-й хвилині Куку замінив В. Берната. На 90-й хвилині у ворота Швейцарії було призначено пенальті, який майстерно реалізував X. Шакірі. На останніх хвилинах матчу Швейцарія провела ще дві заміни. Р. Варгас замінив У. Біслімі, а X. Шакірі поступився місцем М. Ебішеру. Ці заміни були спрямовані на подальше зміцнення своїх позицій і збереження домінуючої гри до фінального свистка судді. Перемога Швейцарії над Андоррою додала три цінних очки у відбіркову кампанію чемпіонату Європи. Вражаюча майстерність команди в поєднанні зі стратегічними замінами стали запорукою успіху в цій грі. По ходу турніру Швейцарія сподіватиметься розвинути цей потенціал і забезпечити собі місце на престижному чемпіонаті Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ізраїль — Швейцарія, Андорра — Косово.