Лучано Спаллетті: «З Україною ми зіграли добре, навіть нема до чого причепитися»

2023-09-13 07:04 Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті підбив підсумки матчу відбіркового циклу Євро-2024 зі збірною України (2:1), ... Лучано Спаллетті: «З Україною ми зіграли добре, навіть нема до чого причепитися»

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті підбив підсумки матчу відбіркового циклу Євро-2024 зі збірною України (2:1), який відбувся вчора в Мілані.

Лучано Спаллетті

«Ми повинні бути раді тому, як провели цей матч. Тому що далеко не завжди вдається нівелювати атакувальні дії суперника. А сьогодні ми дали Україні лише два шанси в першому таймі, а в другому дозволили супернику провести лише дві контратаки. Тож причепитися нема до чого — наша команда зіграла добре.

На останніх хвилинах Україна стала атакувати більшими силами, оскільки поразка з більшим рахунком для неї мало що змінила б, а ось уникнути поразки суперник прагнув за будь-яку ціну. Щоб не було такої напруженої для нас кінцівки матчу, необхідно було забивати не два, а три-чотири м’ячі», — наводить слова Спаллетті офіційний сайт УЄФА.